2726

منم پسرم رو بردم پيشش مشكل شما رو دارم

دكتر خودش روز رخ رو معرفي كرد وتو نت  سرچ كردم همه ازش تعريف كردن

قرار بود ق تو اسفند ببرم كه به خاطر اين كرونا لعنتي ترسيدم ببرم بيمارستان

ولي الان ديگه بايد ببرم چون دير تَر بشه خيلي بده  كرونا هم كه حالا حالا دست بردار نيست تصميم گرفتم ببرم واسه عمل انشالله كه خيره

زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

ميخاستم ببينم شما عمل كردي راضي بودي كدوم بيمارستان بردي استرس دارم

سلام شبتون بخیر بله پسر من اول اسفند عمل شد پیش دکتر روزرخ بیمارستان نیکان ، خیلی عمل راحتی بود فکر کنم  کل عمل نیم ساعت نبود.بقیش ریکاوری و اینچیزا بود..من ۴ ماه به خاطر ترس از عمل بچم و دیر بردم .ولی اون روز اصلا نه استرس داشتم نه ترس.همه چیز عالی بود ،.سخت ترین قسمت ناشتا نگه داشتن بچه بود .یه شب بیمارستان خوابید .فرداش هم که مرخص شدیم اصلا انگار نه انگار که عملی شده،جای عمل هم‌یه باند و چسب مخصوص ضد آب زده بودن که احتیاج به تعویض نداشت یه هفته بعدش دکتر خودش باز کرد بخیه رو کشید یه بخیه داشت به اندازه یک سانت که اصلا مشخص هم نیست.

دکتر روزرخ تو ایران حرف اول و میزنه ،اینقدر جراحی های بزرگ انجام میده که این عمل براش در حد ختنه کردن راحته.البته به نظر من هم ختنه و مراقبت های بعدش خیلی سخت تر از این عمل بود 

این روزهای شما رو درک میکنم چون‌خودم ۱۱ ماه به خاطر این موضوع شب و روز نداشتم هرچی مقاله و مطلب بود و خونده بودم ،از همه مادرهایی که جراحی کرده بودن میپرسیدم راجع به این موضوع .ولی حالا که فکر میکنم میبینم اینقدر راحت بود  که هیچ وقت ۱۱ ماه صبر نمیکردم همون اول میبردم .

این روزهای شما رو درک میکنم چون‌خودم ۱۱ ماه به خاطر این موضوع شب و روز نداشتم هرچی مقاله و مطلب بود ...

سلام عزيزم

خداروشكر

انشالله كه هميشه تنش سالم باشه

به من گفت پنج شنبه واسه عمل ببرمش

فقط پنج شنبه هاست

من به خاطر كرونا ميترسم

يعني از اولش هم تو اسفند بايد ميبريم واسه عمل كه من ترسيدم به خاطر كرونا لعنتي

الان ديگه بايد حتما ببرم

٢٢ماهشه پسرم

به كن گفت نصفه روز بستري ميشه پسرتون 

روز پنج شنبه ببرم گفت ازمايش واينا هم همون روز ميگيرن

فقط ناقشتا باشه

ببخشيد شما هزينه عمل چه قدر شد؟

ما بيمه تكميلي هم نداريم

دكتر هم تو مطب گفت نميدونم هزينش چه قدر ميشه

فقط كفت سفارش ميكنم بهتون بيمارستان تخفيف بده

گفت با اين وضعيت صلاح نميدونم ببريد بيمارستان مفيد

به من گفت پنج شنبه واسه عمل ببرمش فقط پنج شنبه هاست من به خاطر كرونا ميترسم يعني از اولش هم تو اس ...

اره عزیزم چون پسر شما بالای یک ساله شب نگه نمیدارن،خیلی هم بهتر ..شما صبح که برین کارهای آزمایش و اینکارها انجام بشه بعد هم نوبت عمل بشه خود عمل نیم ساعت ..یک ساعت هم  ریکاوری  بعدش  ..بعد احتمال میبرن تو بخش ،،.دکتر عمل هاش تموم بشه بیاد یه دور ببینه ،بعد مرخص میکنه ،مطمئن باشین همه چی خیلی خوب پیش میره و هفته دیگه این موقع دیگه از این همه فکر و خیال راحت میشین میگین ایکاش زودتر میبردم .

یه سوال داشتم این دکتر اورولوژی هست اخه پسر من التش کج وقتی دیش میکنه بیشتر معلومه دوماهش ختنه نکردم بخاطر کورنا فقط یه سمت پاش میسوزه اون طرف که به سمتش کج شده حالا دکتر خودش گفت ببر پیش اورولوژی اطفال ؟ 

ساعت دنیایی من کوک است بالبخندتو                                     صبح رابیداری چشم توتعیین میکند❤💑❤
2706