2726

خانم‌های گل و خوش سلیقه سلام

بچه ها من امسال اولین یلدامه و خانواده هامون دعوتن خونه ما،

بنظرتون شام چی بزارم؟؟دونوع میخوام باشه ولی نمیدونم چی ،

سالاد و دسر و اینارم بگین که بدجوری گیجم☺️

ده نفریم دوستان

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما سبزی پلو ماهی میذاریم 

تو هم همونو بذار به سالاد و دسر تنوع بده بیشتر

سعی کردند ما را دفن کنند غافل از آنکه ما بذر بودیم  🌾🌾🌾          اگر مثل من فکر نمیکنی ، اگر نظرت به  نظرم نزدیک نیست ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی 🤐من نماینده یک تفکرم به حرفام فکر کن 🤔 ، مجبور به بحث هم نیستی اگر دوست نداری ادامه نده راه خودت رو برو ولی گزارش نزن تعلیقم  نکن 🙏  چون من برمیگردم مثل الان که هستم 😊 .
زرشک پلو مجلسی با فسنجون سالادتم بزار سالاد ماکارانی و فصل ژله با تم یلدام درس کن

فسنجون با مرغ بزارم یا گوشت؟

من همیشه فینجون با غاز میذاشتم ولی الان نمیتونم برم شمال و غاز بخرم،

با مرغ یا گوشت خوب میشه؟؟

راستش چلو گوشتم دوست داشتم درست کنم ولی بلد نیستم 

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

زرشک پلو با مرغ با یه نوع خورش مثل خورش بادمجون سالاد فصل ژله هندوانه زیاد شلوغش نکن جا برا میوه و کیک و آجیل هم بذار

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
من پارسال اولم بود امسال با همه قهرم😂😂😂

😂😂😂😂منم تازه آشتی کردم با مادرشوهرم اینا

2706