2703
2553

سلام دوستان .این روش روی هزاران نفر جواب بده کسایی که ای یو ای منفی‌.انتقال جنین منفی داشتن وحتی یائسگی زودرس با این روش باردار شدن.حتی خیلیا بعد از ۲۲سال انتظار با این روش باردار شدن‌.انشالله که همه ی شما هم به زودی دامنتون سبز شه❤

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_

👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه قاشق روغن زیتون بعد یکی دودقیقه رو گاز با شعله کم تفت بدید تا جایی که نرم بشه خرما بعد سیاه دونه رو اضافه بشه بازم یه تفت کوچولو و خاموش کنید؛ هرروز یه قاشق غذا خوری میل بشه.

🔴برا هر نیم کیلو خرما؛نصف لیوان سیاه دونه

*برای  درمان تنبلی و فیبروم و انواع کیست (تخمدان ،سینه و...) و انواع مشکلات هورمونی مانند کم کاری و پرکاری تیرویید پرولاکتین بالا :

*👇👇👇 نصف لیوان عسل با نصف لیوان سیاه دونه رو قاطی کنید ّهرروز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری استفاده بشه. 🔷دستور دوسین(عسل و سیاه دونه) درمان عفونت زنانه هم می باشد. چون سیاه دانه عفونت زدای بسیار قوی است... کلا برای تخلیه رحم و تخمدان از آلودگی ها بسیار مفید است. ☝🏻روزانه یک *پیاز خام* حتما خورده بشه.البته برای آنهایی که طالب فرزند هستن.

📛یک نکته مهم اینکه ☝🏻 _حتما ده روز قبل از پریود بعد، خوردن سیاه دونه قطع بشه چون گرمیه و اگه بچه باشه باعث سقط میشه.

_ 🔻 *_یعنی از اولین روز پریود باید میل شود تا روز بیستم_* 💭سیاه دانه سالم باشه و آسیاب نکنید🖐🏻

☑😃👌🏻دستور خرما و سیاه دونه برای درمان نازایی ناشی از واریکوسل و مشکلات و ضعف اسپرم مردان نیز موثر می باشد.و خیلیا بدون عمل واریکوسل توانسته اند بچه دار شوند.چندین نمونه هم بودن با اسپرم صفر ... حادترین موردی که نتیجه گرفتن با این دستور زوجی بعد از ۲۲ سال نازایی و خانم تک لوله و اقا با اسپرم صفر پس امیدوار باشین این دستور معجزه کرده😯👏 و تا به حال هرکسی که طبق این دستور عمل کرده به لطف  و استعانت الهی به نتیجه رسیده🤔

*پیامبر ص:* سیاه دانه درمان همه ی بیماریهاست جز مرگ.

🔴❌ *در زمان مصرف این معجون؛حتما باید داروهای هورمونی قطع شود تا نتیجه بخش باشد.و استفاده ی همزمان باعث بی نتیجه ماندن هردو  درمان میشه...* _*حتما هم خانم هم آقا باهم این دستور رو انجام بدن حتی اگه مشکلی ندارن_ و من الله توفیق التماس دعا🤲🏻🌹 تنظیم کننده : زهرا.س

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

حتما کنار این دستور که انجام میدید لبنیات محلی به خصوص شیر و ماست مصرف بشه هروز عرق کاسنی خورده بشه روزی یه دونه خیار خورده بشه

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻

*بعد نزدیکی حتما دوسه ساعت به پهلو بخوابید*

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

_*برای رفع عفونت‌وخارش واژن*

_ جوش شیرین بزن  به سطح واژن

و بعر نیم ساعت بشور

اگه عفونت داشته باشی میسوزه

ولی اگه نداشته باشی نمیسوزه

پس هرموقع سوزش ایجاد نکرد یعنی عفونت خوب شده

یا میتونید

اویشن بجوشونید صاف کنید  بریزید تو تشت با چند قطره بتادین و اب گرم

یه ربع بشینید توش

یا

نمک دریا حل کنید با ابگرم‌بشین‌ید توش

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

عزیزم واسه اسپرم صفر چاره ای هست ؟؟؟؟؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم واسه اسپرم صفر چاره ای هست ؟؟؟؟؟

اره عزیزم واسه تمام مشکلاته گلم مطمئن باش نتیجه میگیری

2456
یعنی تاثیر داره؟ ساهدانه گرمیه شوهر من نمیخوره

اره عزیزم حتما.من هرروز خبر بارداری چندین مورد رو که این دستور رو انجام میدن میشنوم

2714
عزیزم واسه مرفولوژی صفراسپرم هم خوبه؟؟؟

اره گلم تمام مشکلات باروری زن ومرد برطرف میشه مطمئن باش.

براتون صلوات فرستادم. ان شاءالله حاجت روا بشید 

ممنون مهربون منم واستون سوره ی حمد میخونم😍

شما دکترطب سنتی یا طب اسلامی هستید ؟

نه عزیزم ولی تو یه گروه هستم که یه خانوم پزشک طب اسلامی هستن ونویسنده کتاب هم هستن وبخاطر نذری که چندسال پیش نیت کردن بصورت کاملا رایگان کمک میکنه که مشکلان باروری حل بشه واین دستور هم اون نسخه معرکه اشونه

2706