2737
2734

من اگه اینکار رو بکنم که خونم حلاله

شوهرم شدیدا حساسه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که محجبه است همه جا رعایت میکنه من حتی تو حیاط خونمون که دیوارا بلنده و هیچ جا دید نداره میرم چادر سر میکنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

منم در حد روسری با حجابم ولی توی تراس هم با اینکه طبقه اخریم و اصلا کسی اشراف به ما نداره با حجاب میرم که سر و بدنم پیدا نباشه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
من اگه اینکار رو بکنم که خونم حلاله شوهرم شدیدا حساسه

خداروشکر الحمدلله 

ک مراقبید

ممنونم از اونی که شده: آفت خرمنِ مهر و وفا  ،،،،،  سوگل گلشن ظلم و جفا💔

من ذهن بچمو از بچگی با این چیزا شستشو نمیدم . بهش یاد میدم عشق و مهربونی به همنوعاش مهمتر از معلوم شدن دو تا تاره موعه . بهش اجازه میدم بچگی کنه . باد بپیچه تو موهاش ،  آزاد باشه و آزادانه زندگی کنه نه اینکه تو بچگی از جهنم و عذاب الهی و مار و عداب قبر بترسونمش .  

2738
منم در حد روسری با حجابم ولی توی تراس هم با اینکه طبقه اخریم و اصلا کسی اشراف به ما نداره با حجاب می ...

ماشاالله احسنت دارم امیدوار میشم

مردی که بخواد با چار تا دونه تار مو تحریک بشه خیلی خاک تو سره

🙂سرکار خانم اون مرده مهم نیس اون خانوم و دیدگاهش مهمه 

کسی که محجبه است همه جا رعایت میکنه من حتی تو حیاط خونمون که دیوارا بلنده و هیچ جا دید نداره میرم چا ...

احسنت 

خوشبخت باشین