2733
2734
عنوان

اونا که دماغ عمل کردن بیاین

111 بازدید | 12 پست

سلام خوبین خوشگل خانوما؟؟

راستش میخام بینی عمل کنم یه دکتر خیلیییییییییییییی زبده میخام کسی که کارش عالی باشه و تهران باشه کی خیلی معروفه ؟ لطفا اگر میشناسین معرفی کنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش دکتر لیلا اسلامی عمل کردم چهارسال پیش خیلی راضي ام،پاسداران مطبش

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728
2738
خوش اومدی گلم

عزیزم دوست داشتی این تاپیک رو بخون در مورد زندگی بعد از مرگ هست، پدر منم 9 ماهه آسمونی شده و همچنین برادرم 

خدا خواهر عزیزت رو رحمت کنه انشاءالله 🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2966111/سلام-ازهمه-دوستای-گلم-که-از-داغ-عزیزشون-دارن-رنج-می?page=7

گفتم دگ دکتر خوب میخام    

دکتر علیرضا بابایی فک کنم اقدسیه ست دکتر بهروز فرزامم یکی از رفیقام رفت پیشش راضی بود اونم تو خیابان گاندی مطب داره

متعهد...میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین ،،،مرسی
عزیزم دوست داشتی این تاپیک رو بخون در مورد زندگی بعد از مرگ هست، پدر منم 9 ماهه آسمونی شده و همچنین ...

سلام ممنون از محبتت انشالا روح پدر بزرگوار شما هم قرین رحمت الهی باشن چشم حتما سر میزنم