2737
2734

سلام،من یه دختر پنج ساله دارم ک پیش دبستانی میره از اول سال بدون اذیت هرروز خودش حاضر شده و رفته دو هفته پیش آنفلوآنزا گرفت و ده روزی نرفت بعد ازون هرروز گریه میکنه و بدون من نمیره مهدبا وجود اینکع مهد و مربیشو خیلی دوس داره ولی به شدت گریه میکنه و تنها نمیره الان چند روزیه باهاش میرم سرکلاس ولی مربیش میکه با حضور شما نظم کلاس بهم میریزه دختر دوسالمم صبحا خوابه با زور باخودم همراهش میکنم کسیم نیست بذارم پیشش اگه راه حلی دارین لطفا بگین ببخشید طولانی شد

فکرکنم طبیعی هست رفتارش. معمولا بچه ها توی مریضی و بعدش بدمیشن. به نظرم بذارش مهد برو بیرون قاطع باش ...

عزیزم دوبار این کارو کردم کل مهدو بهم میریزه با گریه هاش زنگ میزنن که بیا ببرش بیقراری میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام وقت بخیر 

اینکه گفتید بچه ی ۲ساله دارید و صبح از خواب بلندش میکنید و میبریدش برام قابل هضم نیست اصلا.. خواهشا به هیچ عنوان خواب بچه رو ! اون هم در این سن خراب نکنید .

بنظرم شما کلا مهد و کلاس کوچولوی ۵سالتون رو عوض کنید که تایم خواب بچه ی کوچیک به هم نخوره... اینکه میگید از شما جدا نمیشه رو هم بنظرم با یک روانشناس کودک در میان بزارید..

2731

چند روز برو ولی نرو تو کلاسش بشین تو سالن  بیرون اومدنی هم بذار ببینتت 

انقد. اونجا بشین تا اون ترس و وابستگیش بریزه 

بهش بگو برو سر کلاست هروقت دوس داشتی اجازه بگیر  بیا منو ببین اومد بهش این اطمینان رو بده که اونجا میمونی تا کلاسش تموم بشه 

چطور اینارو مربی مهد. نگفته بهتون من خودم مربی بودم تو مهد پیش میومد اینطوری بچه ها بیقراری کنن ولی یه هفته ای طول میکشید. بچه شون راضی بشه خودشون تنهایی بیان و برن

چند روز برو ولی نرو تو کلاسش بشین تو سالن  بیرون اومدنی هم بذار ببینتت  انقد. ا ...

عزیزم من هرروز دارم همینکارو میکنم قبلا تو سالن مینشستم یواش یواش به اونم راضی نشد حالا باید برم سرکلاسش رفتارش دار ه بدتر میشه

عزیزم من هرروز دارم همینکارو میکنم قبلا تو سالن مینشستم یواش یواش به اونم راضی نشد حالا باید برم سرک ...

خب نباید میرفتی سرکلاس 

باید. میذاشتی اون بیاد. پیشت بشینه تا با صدای بچه ها تو کلاس تحرکه بشه بره سر کلاسش