2733
2734

بچه ام ۴ ماهشه .سه یا چهاردفعه اینجوری شده .بعدازظهروقت گرفتم دکتر.ولی خیلی نگرانم.تجربه ی مشابه ندارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعی هست عزیزم موقعی که سردش میشه اینجوری میشه دست وپاش بنفش میشه نگران نباش به گرمش بگیر همین

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2738
مامانم هم میگه سردش میشه چون از حموم دراوردنی اینجورمیشه

خب حسابی گرمش کن از حموم اوردنی  ...

قبل اینکه ببری حموم بخاریو زیاد کن  حسابی گرم بشه اتاق بعد لباساشم بزار دور و بر بخاری یکم گرم شه زیاد نه ها 

بعد بیار بموشون  کلاه اینا بزار شیرشو بده بخوابونش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

عزیز دلم مطمئن باش که بخاطر اینه که سردش میشه دقت کن وقتی از حمام میاریش بیرون یا زمانی که پاهاش شستی اینجور میشه چیز خاصی نیست منم پسرم همین طور حتی الان که نزدیک به دوسالش هست گاهی اینجور میشه

دنیا بدون مامان و بابام ارزشی نداره خیلی داغونم بدون مامانی و باباییم
2706