2726
عنوان

از شوهر دروغگوم نامردی دیدم بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 135 پست
بچه کوچولو دارم دلم نمیاد  آخه

باهاش زندگی کن به مرور بذا. به نان بزنه بعد دیگه بندازش بیرون دلت برای نرددحماعت نسوزه یه زنگ به ننه  هرزش بزن بگو  دستت درد نکنه با ایت پسر تربیت کردنت عین خودت هرزه است 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه راهیو امتحان کردم عزیزم جز آبرو ریزی پیش خانواده ها

فقط اینو میدونم تا وقتی نمیخوای طلاق بگیری قهر نمون خونه پدرت اصلا چون دیگه قبح اینم براش بریزه دیگه هیچ راهی نداری بمون تو خونت ادمش کن اصلا خونتو ترک نکن 

2728
باهاش زندگی کن به مرور بذا. به نان بزنه بعد دیگه بندازش بیرون دلت برای نرددحماعت نسوزه یه زنگ به ننه ...

حالاش هم موندم به ننش بگم یا باباش یا خواهرش

که قطعاااااا همه طرف پسرشونو میگیرن ولی منم باید از حق خودم دفاع کنم یا نه

همه راهیو امتحان کردم عزیزم جز آبرو ریزی پیش خانواده ها

بنظرم با دادو قال چیزی درست نمیشه خانواده هاهم همیشه گزینه آخرن چون ورودشون همه چیو بدتر میکنه سعی کن از شوهرت چیزی بگیری اصلا به روش نیار میدونی اگه بهش نگفتی بخاطر این میگم ازش بگیر که عشق و علاقت از سرش رفت حداقل بخاطر مالش سر عقل بیاد یا خدانکرده مشکل جدی پیش اومد اونیکه همه چیزو باخته تو نباشی

حتی اگه نمیخوای جدا شی با یه دعوای درست حسابی حتی شده مهریه ات رو ببخشی حق طلاق و حق حضانت بچه رو بگیر ازش

الان میگی میخوام بمونم چند سال دیگه پشیمون میشی از این تصمیمت

بعد میای میگی واسه بچم مجبورم بمونم یا طلاقم نمیده

آبروی زنه رو تو محل کار وپیش خانوادش ببر.شوهرت هزار تومنم هم نمیارزه از نظر من.اما اول حالشونو بگیر.اول حساااابی زنه رو بچزون .تا عبرتی بشه برای چهار تا امثالش.

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
خاک بر سرش  یعنی برم دادخواست طلاق بدم و خونه خودم باشم؟

ببین عزیزم من وکالت خوندم و خ مثل شما دیدم بهترین راه حلی ک میتونم بدم این ک میمونی خونه مادرت و علیه شوهرت مدرک جمع کنی حتی عکس این چیزا خب ک خیلی کمکت میکن بعد مهریه بذاری اجرا که بترسه نداری بچه و شماروهم ببین البته زود ب داداگاه علت ترک منزل بگو ک عدم تمکین و ترک منزل نزنه همسرتون و بعد ازشون تو محضر تعهد کتبی بگیرید ک  اگ باز تکرار کنه  حق طلاق با شماست و فرزند باشماست  حتمااا قید کنید

مامان دوقلوها🦋
2706