2726

بچم ۲۰ روزشه قبلا با همکارش دوست بود درحد پیام عاشقانه و این حرفا....دعوای شدید کردیم و بهم قول داد کات میکنه و آدم میشه و خلاصه حسابی اعتمادمو جلب کرد

الان تو اوج ناباوری فهمیدم کلا فیلم بازی کرده و با اون خانوم رابطش ادامه داشته و فقط منو گول زده واسه بچه دار شدن و ادامه زندگی و خلاصه گریه هاش اشک تمساح بوده واسم

حالا الان من خونه مامانمم امشب اوپدم موندم چون بچه رو ختنه کردیم قراره فردا برگردم چجوری حال شوهرمو بگیرم کلا بمونم قهر خونه مامانم یا برم خونه خودم و باهاش قهر باشم

میخوام تهدید به طلاقش کنم که آدم شه نمیدوم از چه راهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم من برو خونه خودت باهاش قهر باش خیلیم سرسنیگن بخاطر گوش مالیم ک بهش میخوای بدی بگو من از توودروغ گو خیانتکار فقط طلاق میخوام

میشه واس ارامشم صلوات بفرستید 😔

چي بگم عزيزم آدم متاهل بيجا ميكنه پيام عاشقانه بده

چرا بخشيديش كه به اينجا برسه كارت

زنگ بزن به خانومه هرچي از دهنت مياد بهش بگو خونتونم نرو به نظرم تا بلكه بترسه

خونتو اصلا ترک نکن گلم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

زمانی تهدید کن که حتی اگر یک درصد زندگیت هم بهم خورد ،نخوای از حرفت و تهدیدت برگردی  چون ارزشتو میاری پایین ...مطمئن و با فکر برو جلو 

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2706