2726

فردا باید رنگ مو بزارم برای حنابندون پس فردا همینططور برا عروسیم..

خلاصه ۲۵ام همیشه پری میشم منم برای عقب انداختن از ۱۵ام دارم هرشب ساعت ۱ نصفه شب قرص روکین میخورم بهشم هیچ حساسیتی نداشتم تا حالا ولی امروز(۲۴ام) علائم پریودی داشتم کلا...امشب ساعت ۲ خوردم استرس داشتم نکنه بی تاثیر باشه دوباره یکی دیگه همراه با دمیترون خوردم..همش میترسم فایده نداشته باشه چون اولین باره روکین میخورم بنظرشما پریود میشم فردا؟! حتی فکرشم وحشتنااااکهههه..😱😭😭😭

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:

فقط شیاف پروژسترون بذار . عالیه

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دوتا خوردی یکم ساعتش اینور اونور بشه ک چیزی نمیشه ن. فردا. نمیشه محاله تا زمانی ک قرص میخوری پریود بشی

من همیشه وقتایی ک همسرم میخواد از سفر بیاد یا بره سفر با قرص میندازمش عقب

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2728
چرا دوتا خوردی یکم ساعتش اینور اونور بشه ک چیزی نمیشه ن. فردا. نمیشه محاله تا زمانی ک قرص میخوری پری ...

الان دوتا خوردم ینیچیمیشه  توروخدا خیالم راحت باشه اجی؟!

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:
فردا بزارم فایده ای داره عزیزم؟؟

اگه پری نیومد آره بذار عالیه . تا هر وقت که میخوای پری نشی باید هر شب بذاری . بعد که قطعش کنی تا ۴۸ ساعت بعدش پری میاد 

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
اگه پری نیومد آره بذار عالیه . تا هر وقت که میخوای پری نشی باید هر شب بذاری . بعد که قطعش کنی تا ۴۸ ...

کاش اینو زودتر میفهمیدم 

الان دوتا خوردم ینیچیمیشه  توروخدا خیالم راحت باشه اجی؟!

والا دوتا خوردی نمیدونم چی بشه ولی فک نمیکنم پریود بشی

من همیشه با یاسمین میندازم عقب اصن تا تموم شدن قرص پریود نمیشم خیالت راحت باشه نمیشی ان شاالله

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
دوتا نباید میخوردی ،معمولا قرص برای عقب انداختن که میخوری حالت های پریود هست حتی یه کم لکه بینی ولی ...

الان دوتا خوردم چی میشه

کاش اینو زودتر میفهمیدم 

اشکال نداره تجربه میشه واسه دفعات بعد😄

والا دوتا خوردی نمیدونم چی بشه ولی فک نمیکنم پریود بشی من همیشه با یاسمین میندازم عقب اصن تا تموم ش ...

ممنونم گلم واقعا دارم از استرس میمیرم

2706