2726
عنوان

نخوابیدن پسر دوساله ونیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 42 پست
😣اخه من ی پسر ۱۱ماه هم‌دارم اونم صدبار شب بیدار میشه و شیر میخواد

خودت بخواب اسباب بازیاشو بریز جلوش بازی کنه خسته شد میخوابه.پاشو با یه شال ببند به پات که دور نشه کار خطرناک کنه

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میش ...

ان شالله امیدوارم زودتر اخه من دوتا پشت سرهمن تا میاد اون بخوابه این نق میزنه شدیدم بمن وابستن شب و روز دسشویی نمیتونم برم پشت در غوغا نیکنن 🤕از صب تا شبمم دعوا باهم خوبه هنوز بزرگ و عاقل نشدن 😥😑

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودت بخواب اسباب بازیاشو بریز جلوش بازی کنه خسته شد میخوابه.پاشو با یه شال ببند به پات که دور نشه کا ...

اون ک‌حرفی نداره بلند میشه بازی میکنه اما خیلیییییی سروصدا میکنه اسباب بازیاشو محکم ب هم‌میزنه ب در کمد 😑 میره در اتاقا در میزنه 😕

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

مرسی دوستان خیلی اعصابم راحتتر شد فهمیدم‌تنها نیستم 😁 

منم‌برم‌بخوابم‌اگه خدا قسمت کنه 🤕

پریودم شدم ک دارم هلاک میشم 

2728
خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میش ...

😂😂😂انشالله منکه خودم جغدم مهم نیس زیاد برام فقط تمرین دارم شبا انجام میدم اونم که این خانوم نمیذاره گاهی عقب میمونم و استرس میگیرم  تو تنگنا میفتم😂

اره اثر میکنه مثلا شب صدبارش ب دوسه بار رسیده 😂 اووووو خانم بلا ان شالله بزرگ بشن زودتر  من ...

عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه❤😍

نه تنها نیستی زیادیم نگران نباش دختر داییم با پسرش همین مشکلارو داره 😂

دختر ۱۷ ماهه من الان رو پامه ، تازه خوابیده🙄

خدابهمون صبر بده فقط بیخوابی ادمو بیچاره میکنه 

عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه❤😍  نه تنها نیستی زیادیم نگران نباش دختر داییم با پسرش همین مشکلارو ...

فدات‌همچنین بچه شمارو عزیزم ❤ بنده خدا دختر داییت 

اینو بدون مهد بذاری به قدری شبا خوب میخوابه. هم خودش راحت میخوابه و هم شما 

ان شالله مگه شوهرمو راضی کنم البته خودمم دلم میخواد بره اینجوری شاید حرف زدنشم خوب بشه 

منم پسرم چهارماهشه . دوماهگی و سه ماهگی عالی بود یعنی سه بار بیشتر در طول شب بیدار نمیشد  الان یک ماهه  که شبا بیست بار بیدار میشه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی