2737
2734
عنوان

نخوابیدن پسر دوساله ونیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 42 پست
فقط دوسه ساعت اول خوابش خوبه بعد از اون دیگه ن 🤕از ساعت ۱و نیم‌تا الان رو پای منو شوهرم‌بود  ...

میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن تا حسابی خسته بشه که خوابش طولانی تر و سنگین تر بشه...منم با دخترم تا دوسالگی همین دردسرارو داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سختت نبود شیر به شیره داشتی

🤕سخت چیه ی درجه بالاتر پدرم دراومد اما خب خواست خدا بود خداروشکر دارن‌بزرگ میشن و منم‌پیر 😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
پسر منم‌بدتر ساعت ۱میخوابونمش دیر ک‌بیدار بشه ساعت ۷  الانم‌ با اینکه تا اینموقع بیدار بود صب ...

😑درکت میکنم ختر منم بعد از یک سالگیش خوابش کلا به هم خورده گاهی خیلی خوب میشه کلا تنظیم میشه خوابش بعد به یه هفته نرسیده باز قاطی میکنه الان باز از همون هفته هاس که خواب نداره معلومم نیس تا چند هفته اینطوریه 😑دکتر ه بردمش گفت اصلا مشکلی نداره بهش یه شربت داد ولی اونم اثر نکرد😂

2728
میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن ...

این روشم‌امتحان میکنم ان شالله ک جواب بده  تا ۸ماهگی خوب بود فقط 

الان ۱سال ونیمه همین اش و کاسس عصبی شدم از بس کم‌میخوابم 😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
🤕سخت چیه ی درجه بالاتر پدرم دراومد اما خب خواست خدا بود خداروشکر دارن‌بزرگ میشن و منم‌پیر 😂

پسر منم دو سال و نيمشه 

٢٠ خرداد تولدش بود پسر شما چى 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن ...

من همه این کارایی که گفتین رو طول روز انجام میدم هر روز  اصلا اثر نداره روش فقط خودمد خسته میکنم 😂

2738
😑درکت میکنم ختر منم بعد از یک سالگیش خوابش کلا به هم خورده گاهی خیلی خوب میشه کلا تنظیم میشه خوابش ...

🤕😣دلم میخواد خودمو دار بزنم از خستگی 😂ن بابا پسرمن کلا یکسره همین مدلیه 

شربت بی بی اسلیپ تازگیا داده بهتر شده ۱ناهم‌نیس دیشب یادم رفت بهش بدم 😕

این روشم‌امتحان میکنم ان شالله ک جواب بده  تا ۸ماهگی خوب بود فقط  الان ۱سال ونیمه همین اش ...

اره خیلی سخته کم بخوابی...انشالله که جواب بده و پسر کوچولوت راحتتر بخوابه تا شمام بتونی استراحت کنی❤

شوهرت کمکت میکنه

اره شبا مخصوصا 

بزرگه کلا مسولیتش باباباشه کوچیکه من 

بعضی شبا ک میبینم پسربزرگم خستش کرده میگم تو بخواب من میخوابونمش 

🤕😣دلم میخواد خودمو دار بزنم از خستگی 😂ن بابا پسرمن کلا یکسره همین مدلیه  شربت بی بی اسلیپ ت ...

حتما بهش بده اگه تاثیر داره رو دختر من که هیچی تاثیر نداره کلا رو پا هم نمیمونه اختیاریه باید خودش بخوابه از 9 ماهگیش نذاشتم رو پام دیگه از عادت افتاد الانم باید خودش بخوابه خانوم😂😂😂😂😂

پسر منم دو سال و نيمشه  ٢٠ خرداد تولدش بود پسر شما چى

زنده باشه 

پسرمن ۱۵ تیر تولد دوسالگیش بود 

البته تو ۳۵ هفتگی و ۵ روز بدنیا اومده 

من همه این کارایی که گفتین رو طول روز انجام میدم هر روز  اصلا اثر نداره روش فقط خودمد خسته میکن ...

خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میشن و کوتاه میان😜حالا یکی زودتر یکی دیرتر😂پناه برخدا ایشالله همیشه سلامت باشن کوچولوهامون

حتما بهش بده اگه تاثیر داره رو دختر من که هیچی تاثیر نداره کلا رو پا هم نمیمونه اختیاریه باید خودش ب ...

اره اثر میکنه مثلا شب صدبارش ب دوسه بار رسیده 😂

اووووو خانم بلا ان شالله بزرگ بشن زودتر 

من فک کردم‌پسرمن فقط اینطوریه کم‌خواب

2706