2703
2553
عنوان

نخوابیدن پسر دوساله ونیمم

292 بازدید | 42 پست

شبها صدهزارباربیدار میشه 

گریه نمیکنه اما بلند میشه میشینه میره پی بازی فوق العاده خوابش کم‌و سبکه دیگه خستم کرده چیکار کنم 🤕

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روز نزار  بخوابه  

هر موقعم‌بخوابونمش همینطوره 

واقعا بریدم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2720
الان یه دو ماهه روی پامه پسره منم تا 5 بیداره🙄

😣اخه من ی پسر ۱۱ماه هم‌دارم اونم صدبار شب بیدار میشه و شیر میخواد

دختر منم طول روز نمیخوابه کلا شبام ساعت 11/12 خوابش میاد میخوابه ولی نصف شب بیدار میشه . الانم بیداره ساعت 3:30 بیدار شده هنوز نخوابیده طول روز هم نخوابیده بود ساعت 12:30 شب خوابیده سه ساعت بعدش بیدار شده 😐

بزارش مهد روزی چند ساعت بره با همسناش بازی کنه خسته بشه شب میخوابه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714
روزا اصلا نزار بخوابه تا بیشتر خسته بشه

فقط دوسه ساعت اول خوابش خوبه بعد از اون دیگه ن 🤕از ساعت ۱و نیم‌تا الان رو پای منو شوهرم‌بود 

شوهرم‌عصبانی شد ک مخواس خودشو بکشه😂

بزارش مهد روزی چند ساعت بره با همسناش بازی کنه خسته بشه شب میخوابه

شوهرم‌نمیزاره بعدم‌هنوز درس وحسابی حرف نمیزنه 

هر موقعم‌بخوابونمش همینطوره  واقعا بریدم

مثل دختر منه کلا روزا نمیخوابه شبام دیر میخوابه بازم نصف شب بیدار میشه روازم 10 اینا بیدار میشه اکثرافقط گاهی 11/12 بیدار میشه که بازم خوابشکمه طول روزاصلا نمیخوابه مخصوصا الان 12 روزه کلا روزارونخوابیده😐

شوهرم‌نمیزاره بعدم‌هنوز درس وحسابی حرف نمیزنه 

چه بامزس بچتون 

خدا حفظش کنه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
مثل دختر منه کلا روزا نمیخوابه شبام دیر میخوابه بازم نصف شب بیدار میشه روازم 10 اینا بیدار میشه اکثر ...

پسر منم‌بدتر ساعت ۱میخوابونمش دیر ک‌بیدار بشه ساعت ۷ 

الانم‌ با اینکه تا اینموقع بیدار بود صب ساعت ۷ونیم ۸بیداره 🤕😣

2706