1600
1480
عنوان

نخوابیدن پسر دوساله ونیمم

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 42 پست
🤕سخت چیه ی درجه بالاتر پدرم دراومد اما خب خواست خدا بود خداروشکر دارن‌بزرگ میشن و منم‌پیر 😂

پسر منم دو سال و نيمشه 

٢٠ خرداد تولدش بود پسر شما چى 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن ...

من همه این کارایی که گفتین رو طول روز انجام میدم هر روز  اصلا اثر نداره روش فقط خودمد خسته میکنم 😂

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

😑درکت میکنم ختر منم بعد از یک سالگیش خوابش کلا به هم خورده گاهی خیلی خوب میشه کلا تنظیم میشه خوابش ...

🤕😣دلم میخواد خودمو دار بزنم از خستگی 😂ن بابا پسرمن کلا یکسره همین مدلیه 

شربت بی بی اسلیپ تازگیا داده بهتر شده ۱ناهم‌نیس دیشب یادم رفت بهش بدم 😕

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
این روشم‌امتحان میکنم ان شالله ک جواب بده  تا ۸ماهگی خوب بود فقط  الان ۱سال ونیمه همین اش ...

اره خیلی سخته کم بخوابی...انشالله که جواب بده و پسر کوچولوت راحتتر بخوابه تا شمام بتونی استراحت کنی❤

1546
شوهرت کمکت میکنه

اره شبا مخصوصا 

بزرگه کلا مسولیتش باباباشه کوچیکه من 

بعضی شبا ک میبینم پسربزرگم خستش کرده میگم تو بخواب من میخوابونمش 

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
🤕😣دلم میخواد خودمو دار بزنم از خستگی 😂ن بابا پسرمن کلا یکسره همین مدلیه  شربت بی بی اسلیپ ت ...

حتما بهش بده اگه تاثیر داره رو دختر من که هیچی تاثیر نداره کلا رو پا هم نمیمونه اختیاریه باید خودش بخوابه از 9 ماهگیش نذاشتم رو پام دیگه از عادت افتاد الانم باید خودش بخوابه خانوم😂😂😂😂😂

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
پسر منم دو سال و نيمشه  ٢٠ خرداد تولدش بود پسر شما چى

زنده باشه 

پسرمن ۱۵ تیر تولد دوسالگیش بود 

البته تو ۳۵ هفتگی و ۵ روز بدنیا اومده 

من همه این کارایی که گفتین رو طول روز انجام میدم هر روز  اصلا اثر نداره روش فقط خودمد خسته میکن ...

خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میشن و کوتاه میان😜حالا یکی زودتر یکی دیرتر😂پناه برخدا ایشالله همیشه سلامت باشن کوچولوهامون

حتما بهش بده اگه تاثیر داره رو دختر من که هیچی تاثیر نداره کلا رو پا هم نمیمونه اختیاریه باید خودش ب ...

اره اثر میکنه مثلا شب صدبارش ب دوسه بار رسیده 😂

اووووو خانم بلا ان شالله بزرگ بشن زودتر 

من فک کردم‌پسرمن فقط اینطوریه کم‌خواب

1432
😣اخه من ی پسر ۱۱ماه هم‌دارم اونم صدبار شب بیدار میشه و شیر میخواد

خودت بخواب اسباب بازیاشو بریز جلوش بازی کنه خسته شد میخوابه.پاشو با یه شال ببند به پات که دور نشه کار خطرناک کنه

خدایا کمکم کن
خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میش ...

ان شالله امیدوارم زودتر اخه من دوتا پشت سرهمن تا میاد اون بخوابه این نق میزنه شدیدم بمن وابستن شب و روز دسشویی نمیتونم برم پشت در غوغا نیکنن 🤕از صب تا شبمم دعوا باهم خوبه هنوز بزرگ و عاقل نشدن 😥😑

خودت بخواب اسباب بازیاشو بریز جلوش بازی کنه خسته شد میخوابه.پاشو با یه شال ببند به پات که دور نشه کا ...

اون ک‌حرفی نداره بلند میشه بازی میکنه اما خیلیییییی سروصدا میکنه اسباب بازیاشو محکم ب هم‌میزنه ب در کمد 😑 میره در اتاقا در میزنه 😕

مرسی دوستان خیلی اعصابم راحتتر شد فهمیدم‌تنها نیستم 😁 

منم‌برم‌بخوابم‌اگه خدا قسمت کنه 🤕

پریودم شدم ک دارم هلاک میشم 

خخخخخ دختر منم تا دو سالگی به هیچ سراطی مستقیم نبود...ولی تجربه ثابت کرده بالاخره تو یه سنی بهتر میش ...

😂😂😂انشالله منکه خودم جغدم مهم نیس زیاد برام فقط تمرین دارم شبا انجام میدم اونم که این خانوم نمیذاره گاهی عقب میمونم و استرس میگیرم  تو تنگنا میفتم😂

1601
اره اثر میکنه مثلا شب صدبارش ب دوسه بار رسیده 😂 اووووو خانم بلا ان شالله بزرگ بشن زودتر  من ...

عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه❤😍

نه تنها نیستی زیادیم نگران نباش دختر داییم با پسرش همین مشکلارو داره 😂

دختر ۱۷ ماهه من الان رو پامه ، تازه خوابیده🙄

خدابهمون صبر بده فقط بیخوابی ادمو بیچاره میکنه 

عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه❤😍  نه تنها نیستی زیادیم نگران نباش دختر داییم با پسرش همین مشکلارو ...

فدات‌همچنین بچه شمارو عزیزم ❤ بنده خدا دختر داییت 

1578