1542
1541
عنوان

نخوابیدن پسر دوساله ونیمم

269 بازدید | 42 پست

شبها صدهزارباربیدار میشه 

گریه نمیکنه اما بلند میشه میشینه میره پی بازی فوق العاده خوابش کم‌و سبکه دیگه خستم کرده چیکار کنم 🤕

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
الان یه دو ماهه روی پامه پسره منم تا 5 بیداره🙄

😣اخه من ی پسر ۱۱ماه هم‌دارم اونم صدبار شب بیدار میشه و شیر میخواد

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

دختر منم طول روز نمیخوابه کلا شبام ساعت 11/12 خوابش میاد میخوابه ولی نصف شب بیدار میشه . الانم بیداره ساعت 3:30 بیدار شده هنوز نخوابیده طول روز هم نخوابیده بود ساعت 12:30 شب خوابیده سه ساعت بعدش بیدار شده 😐

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
روزا اصلا نزار بخوابه تا بیشتر خسته بشه

فقط دوسه ساعت اول خوابش خوبه بعد از اون دیگه ن 🤕از ساعت ۱و نیم‌تا الان رو پای منو شوهرم‌بود 

شوهرم‌عصبانی شد ک مخواس خودشو بکشه😂

1432
بزارش مهد روزی چند ساعت بره با همسناش بازی کنه خسته بشه شب میخوابه

شوهرم‌نمیزاره بعدم‌هنوز درس وحسابی حرف نمیزنه 

هر موقعم‌بخوابونمش همینطوره  واقعا بریدم

مثل دختر منه کلا روزا نمیخوابه شبام دیر میخوابه بازم نصف شب بیدار میشه روازم 10 اینا بیدار میشه اکثرافقط گاهی 11/12 بیدار میشه که بازم خوابشکمه طول روزاصلا نمیخوابه مخصوصا الان 12 روزه کلا روزارونخوابیده😐

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
مثل دختر منه کلا روزا نمیخوابه شبام دیر میخوابه بازم نصف شب بیدار میشه روازم 10 اینا بیدار میشه اکثر ...

پسر منم‌بدتر ساعت ۱میخوابونمش دیر ک‌بیدار بشه ساعت ۷ 

الانم‌ با اینکه تا اینموقع بیدار بود صب ساعت ۷ونیم ۸بیداره 🤕😣

1537
فقط دوسه ساعت اول خوابش خوبه بعد از اون دیگه ن 🤕از ساعت ۱و نیم‌تا الان رو پای منو شوهرم‌بود  ...

میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن تا حسابی خسته بشه که خوابش طولانی تر و سنگین تر بشه...منم با دخترم تا دوسالگی همین دردسرارو داشتم

... یا رب نظر تو برنگردد ...
سختت نبود شیر به شیره داشتی

🤕سخت چیه ی درجه بالاتر پدرم دراومد اما خب خواست خدا بود خداروشکر دارن‌بزرگ میشن و منم‌پیر 😂

پسر منم‌بدتر ساعت ۱میخوابونمش دیر ک‌بیدار بشه ساعت ۷  الانم‌ با اینکه تا اینموقع بیدار بود صب ...

😑درکت میکنم ختر منم بعد از یک سالگیش خوابش کلا به هم خورده گاهی خیلی خوب میشه کلا تنظیم میشه خوابش بعد به یه هفته نرسیده باز قاطی میکنه الان باز از همون هفته هاس که خواب نداره معلومم نیس تا چند هفته اینطوریه 😑دکتر ه بردمش گفت اصلا مشکلی نداره بهش یه شربت داد ولی اونم اثر نکرد😂

میدونم چی میگی خیلی بده این مدلی...ولی بنظرم واقعا روزارو مطلقا نذار بخوابه و بیشتر باهاش بازی کنبن ...

این روشم‌امتحان میکنم ان شالله ک جواب بده  تا ۸ماهگی خوب بود فقط 

الان ۱سال ونیمه همین اش و کاسس عصبی شدم از بس کم‌میخوابم 😣

1578