1542
1480
عنوان

عجب شب مزخرفی

276 بازدید | 11 پست

اون از امروز که فهمیدم دوست پسرم بیمارستان بستری شده برای قلبش و زیر سرم بود

اخر شب هم بابام افتاد دستش شکست

بردیم بیمادستان و ...

الانم مثل جنازه م

همش گریه

دلم فقط یک عشق میخواست همین ؛ دیگه نمیخوام ؛ مرسی خدا ...  

مشکل قلبی دارن نامزدتون

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

عزیزم غصه نخور شکستگی زود خوب میشه ناراحت شو اما غصه نخور

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

من بابام دوقطبی گرفت بردیمش دکترداروهایی که داد منگ کننده بودن.یه روز داشت میخورد زمین .مامانم اومد دستشو بگیره که نیفته باهم خوردن زمین کمر مامانم مهره هایش شکست .منم تک فرزندم داغون شدم.همش پام دکتروبیمارستان بود لایه بچه ۴ساله

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
من بابام دوقطبی گرفت بردیمش دکترداروهایی که داد منگ کننده بودن.یه روز داشت میخورد زمین .مامانم اومد ...

عزیزم 😭

نه من خداردشکر برادرام بودن فوری رسیدن

عزیزم 😭 نه من خداردشکر برادرام بودن فوری رسیدن

خدارو شکر.خلاصه من خیلی شاکی بودم ازخدا .اما.این ماه مامانم بردم دکتر گفتن خوب شده.وگفت عملش سخت بوده چون دورازجونش داشته قطع نخاع می‌شده.تازه فهمیدم باید شاکر هم میبودم

8
خدارو شکر.خلاصه من خیلی شاکی بودم ازخدا .اما.این ماه مامانم بردم دکتر گفتن خوب شده.وگفت عملش سخت بود ...

ایشالاااا بهتر بهتر بشن و همیشه سلامت باشن

دیگه ادم خبر نداره شوکه میشه

خدا سلامتی بده به همه

ایشالاااا بهتر بهتر بشن و همیشه سلامت باشن دیگه ادم خبر نداره شوکه میشه خدا سلامتی بده به همه

ممنون عزیزم 😘 ایشالا که هر چه زودتر بهبود پیداکنن . خلاصه که دلت گرم باشه.خدا مراقبشونه