1676
1605
عنوان

شبی که ماه کامل شد

327 بازدید | 23 پست

آقا من مشتاق شدم بدونم قضیه فیلم چیه؟

میگن خیلی غمگین خودم نمیخوام نگاهش کنم

کسایی که دیدن یه خلاصه میگید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜
بجای خلاصه نگاکن

هرکس دید والا حالش بد شد افتاد به گریه 

نمیخوام ببینم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قصه هاش کاش باشه همش مثل باباش😄یکی مث من باشه واسه اشتباهاش😔میخوام چند وقت بعد راه بره اون 4 دست و پا😄خودش باشه که دنیا دوست نداره وابسته هارو❤تو جزوی از منی💜بزرگ شی هنوز بچمی💜

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

فوق العاده قشنگه‌من‌دو شب‌پیش دیدم‌‌برو ببین 

تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
وا‌خوب نگاه کن دیگه خلاصه با نگاه کردن چه فرقی داره

عزیزم گفتم که بخاطر روحیم نمیخوام نگاه کنم

خیلی فرق داره بنظرم 

شما بگن مثلا سر یکی رو بریدن و فیلم سربریدن کسی رو ببینی ناراحتیت در یک حده؟😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1668
چرت بودبااون زبونشون منک ده دقیقه نگاش کردم هیچی نهفمیدم 

😐😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوای بدونی قضیه اش چیه گوگل داستان زندگی فائزه رو سرچ کن. داستان زندگیه اونه‌.

ممنونم😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در مورد عبدالمالک ریگی هست ، فیلم خوبی ساختند اما محتوای خوبی نداره چون خیلی تلخه همین .

😑😑💗

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نبینی بهتره

امروز دیدم جیگرم خون شد والا😞

مخصوص اون لحضه ای ک سر شهابو میبرن.مادرش اونجوری میشه 

اه اعصابم داغونه بخاطر این فیلم

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم یعنی نفسم😍 نفسم یعنی پسرم😍❤
عزیزم گفتم که بخاطر روحیم نمیخوام نگاه کنم خیلی فرق داره بنظرم  شما بگن مثلا سر یکی رو بریدن ...

منم رفتم سینما با همسرم اون قسمت شد ، همسرم چشمامو گرفت😁🥴

دنیا عین تصورات ما نیست 
هرکس دید والا حالش بد شد افتاد به گریه  نمیخوام ببینم

نه بابا نگاه كن من دوست داشتم تازه حساسم من به اخراش كع رسيد تند تند رد ميكردم ...فبلمش فوق العادس...

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
1651