2733
2734
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست
ولی به نظر منم حرفتون خوب نبود که گفتین چرا تحملش میکنی.. خیلی چیزا تو زندگی آدماست که ما ازش بی خبر ...

منظورم اینه ک دلیل خاصی داره که داره این شرایط رو تحمل میکنه 

اخه شوهر عمه من دانشجوی داروسازی بود عمم تحمل میکرد تا درسش تموم بشه و کار کنه 

اخر سر معلوم شد اقا خیلی وقته اخراج شده از دانشگاه و صداشو درنمیاورده 

منظور دیگه ای نداشتم 

گفتم شاید صاحب شغل یا تولیدی یا کارخونه ای هست ک در حال حاضر تعطیل شده و هدف خاصی رو داره شوهرش 

ولی نوشت شوهرم مال کار نیست یعنی تن پروره 

بازم ببخشید 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون بی پوله بگه نمیتونم تحملت کنمو بره؟؟ اتفاقا همین زندگیاس که بعد از اوج گرفتن بهش میبالن باهم می ...

وقتی موفق بشن خیلی لذت بخش میشه و پایدار میدونم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2731
خوندم گلم شوهرمنم اخه نمیزاره خودمم برم سرکارخودشم مال کارنیس مثل خرگیرکردم توی گل

تااینجاگفتم این پستونذارم وتحمل کردم تا قشنگ تعریف کنی 

اماالان به جرئت میگم شوهرت بغیرازاینکه بی غیرت وبی عاره خیلیم پروتشریف داره خب وقتی دلش نمیخوادزنش بره سرکارچرا خودشوتکون نمیده؟؟ چرا دخترمردموبدبخت کرده؟ گرچه به نظرم مقصرصددرصدخودتی چون میدونستی بیکاره وباهاش ازدواج کردی 

❤💖💛💚
2738
2706