2733
2734
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته  شوهر استارتو هم ازش پرسیدم اگه تا یکی دوماه بتونه به خودش بیاد ک هیچ  ولی بخواد ب ...

ولی به نظر منم حرفتون خوب نبود که گفتین چرا تحملش میکنی.. خیلی چیزا تو زندگی آدماست که ما ازش بی خبریم و نمیشه به خاطر یه مشکل کل زندگیو نابود کرد 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
سرفه هاش زیاد نیست ولی بدجوره الانم خوابه ولی بد نفس میکشه منم از ترسم بیدارم منتظرم صبح شه ببرمش دک ...

الهی 

اگه سرفه میکنه بخاطر حشره کش 

احتمال حساسیت و مسمویت هست 

شیر نمی خوره بهش بدی ؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

عزیزم توام باید نقشتو تو اون خونه پررنگ کنی این که لطف و محبتشونو میبینی جای تحسین داره اما نذار در این حد برات تصمیم گیری کنن اگه اون این حرفو زد باید میگفتی نه بابا چه کاریه میذارمش کنار نیازی ندارم بهشون فعلا.حالا چک بکنین یا نکنین هم فرقی نمیکنه بعد بحثو عوض میکردی 

مثلا حین سرک کشیدن یبار ب شوخی و خنده بگو مامان شاید من سر بریده گذاشتم تو حموم همه چی رو نباید نگاه انداخت 

باید حرفاتو  بزنی ب شوخی و با خنده و ب دیوار بگی در بشنوه و این حرفا ولی از طرفی خوبی کنی بهشون .کمک دستشون باشی مهربونی کنی و امثال اینا در کل خیلی تو دید باشی تا با حرفات دلخور نشن

در نهایت بهت باید بگم که یه کاری برا خودت جور کن شده باشه کار در منزل بکن یا بافندگی و اصلاح و خیاطی و همچین چیزایی رو دنبال کن

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2738
حق داری  ولی  شوهرت ایا درست میشه تا ماه اینده یا دو ماه دیگه ؟ چرا داری شوهرت رو تح ...

چون بی پوله بگه نمیتونم تحملت کنمو بره؟؟

اتفاقا همین زندگیاس که بعد از اوج گرفتن بهش میبالن باهم میشینن میگن چه دورانی بود با هم گذروندیم و تحمل کردیم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
هرکی بیداره کمکم کنه  پسرم ۷ ماهشه موقع زدن حشره کش بردمش اتاق ولی چهار دست وپا اومد حال منم ح ...

آخه چرا با وجود بچه 7 ماهه حشره کش ميزني عزيزم؟؟بايد ببريش دکتر،بچه 7 ماهه واقعا نميشه هر چيزي بهش بدي،سرخود چيزي بهش نده تروخدا ،

2706