2726
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست

حریم خصوصی فقط یه حریم فیزیکی نیس

وقتی به لحاظ اقتصادی نمیتونیم میتقل باشیم و حریم داشته باشیم، ناخوداگاه این اجازه رو به اطرافیان نادون میدیم که وارد حریممون بشن

بهترین راه اینه که دنبال کار و درامد بگردین و از نظر اقتصادی مستقل بشید

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرکی بیداره کمکم کنه 

پسرم ۷ ماهشه موقع زدن حشره کش بردمش اتاق ولی چهار دست وپا اومد حال منم حشره کش تارومار زده بودم از فردای اونروزم سرفه های خلطی میکنه منم فکر کردم سرما خورده آخه بیرون نبردمش که شک دارم به حشره کش تو اینترنت زدم اینو نوشته

نشانه‌های مسمومیت با حشره‌کش‌ با علائمی شبیه سرماخوردگی و با آبریزش از بینی و دهان، اشک‌ریزش و تعریق پوستی همراه است و چنانچه سم زیادی وارد بدن شود، ریه‌ها درگیر و مشکلات تنفسی و حتی مرگ عارض می‌شود.

خودش داره میگه مال کار نیست شوهرم 

من فقط تایپک. اولشو خوندم نوشته بود الان شوهرم بیکاره فک کردم ب تازگی شغلشونو از دست دادن

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
مرد داریم تا مرد مرد اگه تلاش نکنه فرق داره تا بخواد. و. نشه

درسته 

شوهر استارتو هم ازش پرسیدم اگه تا یکی دوماه بتونه به خودش بیاد ک هیچ 

ولی بخواد بخوابه تا ظهر و حوصله کار و زندگی نداره 

چرا باید همراهی کنه و زندگیه خودشو به تباهی بکشونه 

سخته بی پولی و بیکاری 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ما توي جريان کامل زندگي استارتر نيستيم پس نميتونيم قضاوت کنيم.چرا رو سرش ميريزد که چرا اينجوري ازدواج کردي؟؟؟؟عزيزم خودت نميتوني بري سر کار؟يا خانواده شوهرت براتون يه مغازه اي بزنن که باهم کار کنيد؟

2706