2726
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست
چرا نباید شوهرشو تحمل کنه؟ مگه زندگی الکیه ادم وقتی بله رو میگه رفیق وهمراه روزای سخت همسرش میشه ح ...

شما یکم زیادی خوشبینی..مردی ک سالم باشه وکارنکنه..راضی ب اذیت همسرش باشه رفیق وهمراست؟؟

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
چرا نباید شوهرشو تحمل کنه؟ مگه زندگی الکیه ادم وقتی بله رو میگه رفیق وهمراه روزای سخت همسرش میشه ح ...

چرا باید شوهری که غیرت نداره  رو تحمل کنه

چه حرفا میزنی

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر عزیز تحمل کن و. صبوری دنیا همیشه اینجوری نمیچرخه مطمئن باش یه روز خوب تو راهه و همسرت جای همه صبوریات واست جبران میکنه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
شما یکم زیادی خوشبینی..مردی ک سالم باشه وکارنکنه..راضی ب اذیت همسرش باشه رفیق وهمراست؟؟

وقتی کار نباشه چی؟؟فک میکنی مرد خوشش میاد بیکار بشینه یکی دیکه خرجیشونو بده شرمنده زن و بچش بشه؟؟

شاید کار خوب پیدا. نکرده

من خوشبین نیستم من فقط زندگیمو با چنگ ودندون نگه میدارم🙃

من نمونه اش رو دیدم ک میگم 

شوهر عمم کار نمی کرد 

هی میگفت این ترم دانشگام تموم میشه 

ترم بعد تموم میشه 

تو خونه میخوابید سیگار میکشید 

عمم مجبور بود قلاب بافی میکرد خرج خونه رو در میاورد 

برای پسرش که دو سه سالش بود نمی تونست ی بستنی بخره 

الان بازم عمم داره کار میکنه ارایشگاه داره خونه ماشین خریده پسرش دانشگاه رفته 

بهم میگفت ی بستنی کیم رو 4 قسمت میکردم هر  روز فقط ی قسمت رو میدادم پسرم میخورد 

خیلی چیزا پسرم خواست گریه کرد نشد بخرم 

خیلی روزها نشد غذا بخوریم 

به پای کی باید بمونه دوستم ؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
چرا باید شوهری که غیرت نداره  رو تحمل کنه چه حرفا میزنی

شاید. شوهرش کارشو از دست داده

شاید مجبور شده. کارنکنه

نمیشه همه چیو بنا ب بی غیرتی دونست

وقتی کار نباشه چی؟؟فک میکنی مرد خوشش میاد بیکار بشینه یکی دیکه خرجیشونو بده شرمنده زن و بچش بشه؟؟ ش ...

من نظرم اینه مردی ک بخواد کارکنه میره کارگری هرچی ولی ی کاری میکنه بیکارنمیمونه..وقتی ی طرف تلاش نکنه چنگ ودندون فایده ایی نداره

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

سعی کن جواب های محترمانه بدی.

اولا خرجتو خواهر شوهرت نمیده که بخوای حرف هاشو تحمل کنی.میام چک میکنم ینی چی؟

دوما اگه قرارباشه کسی معذب باشه و قدردان زحماتشون باسه اون شما نیستی.پسرشونه.

پسر کار نمیکنه پدر داره جورشو میکشه.این وسط گناه شما چیه؟

استارتر عزیز تحمل کن و. صبوری دنیا همیشه اینجوری نمیچرخه مطمئن باش یه روز خوب تو راهه و همسرت جای هم ...

شوهر عمم که جبران نکرد 

پدرم و عموهام براش مغازه اجاره کردن و خونه اجاره کردن تا تونست رو پای خودش بایسته عمم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من نمونه اش رو دیدم ک میگم  شوهر عمم کار نمی کرد  هی میگفت این ترم دانشگام تموم میشه&nbs ...

مرد داریم تا مرد

مرد اگه تلاش نکنه فرق داره تا بخواد. و. نشه

2706