2733
2734
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست

[QUOTE=116022400]حق ندارن ولی متاسفانه چون خرجتون را میدن احساس میکنن اختیار دارتون هستن از هر نظر ... تنها راهش این ...[/QUاخه باچی مسقل بشیم بدون پول پیش باشوهربیکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا فقط ب چرندیاتی ک این‌شوهر نمیشه و چرا تحملش میکنی گوش نکن، تا میای راهنمایی بخای و دردل کنی میخان طلاقتو بگیرن اینجا..

شما با همسرت صحبت کن و بگو زندگی خصوصی و حریم خصوصی حتی اگه ی اتاق خونه پدر شوهر باشه بازم حقی ندارن وقت و بی وقت بیان تازه چک هم کنن حرفتو ب خودشون بگو ولی جملتو محترمانه بیان کن

بهشون بگو از بی عرضگی پسرتون ک نمیره سرکار شما باید خجالت زده باشید نه من ک هی مث مامور بیاین چکم کنین

میدونم حرف تندیه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2728
اره به شوهرمم ک میگم میگه اگه دوس داری ازگرسنه گی بمیری بهشون حرف بزن،شوهرم مال کارنیست

شوهرت مال کار نیست ؟

تا کی باید به این زندگی ادامه بدی با این شرایط 

لطفا ی کم با برنامه جلو برید 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738

فقط شوهرت باید غیرت به خرج بده بره سرکار

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

نه الآنم اگه خرجیتونو میدن بخاطر اینه ک میخوان پسر خودشون جلوی زن و بچش شرمنده نشه بابت بیکاریش. نمیخوام بگم وظیفشونه اما مادر و پدر تاجایی ک در توانشون هست باید هوای بچه هاشونو داشته باشن اما درست نیست ب حریم خصوصی شما سرک بکشن ولی متاسفانه این وسط اگر اعتراضی داشته باشی مطمئنا میخوان بگن ک داری نمک نشناسی میکنی درصورتی ک اینطور نیست

حق داری  ولی  شوهرت ایا درست میشه تا ماه اینده یا دو ماه دیگه ؟ چرا داری شوهرت رو تح ...

چرا نباید شوهرشو تحمل کنه؟

مگه زندگی الکیه

ادم وقتی بله رو میگه رفیق وهمراه روزای سخت همسرش میشه حتی اکه همسر کارتون خواب بشه ادم رفیق نیمه راه نمیشه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706