2703
2553
عنوان

خانمامادشوهرم حق داره؟؟؟

1075 بازدید | 103 پست

ببینیدمن توی خونه مادرشوهرم زندگی میکنم بیشتروسایل خونمونم مال مادرشوهرم ایناس الانم شوهرم بیکاره خرچ سرلباس مون کامل که ن ولی کم پیش میدن خرج خوردخوراک مونم میدن بعدمثلان میادسرک میکشن توی خونمون وسایلوچک میکنن کابینت هامونوحموم روچک ممیکنن ببینن تمیزه یانه مثلان یه دست لیوان خواهرشوهرم برام خریده بودمیگفت اینارونندازی جلودستت هامیام چک میکنم ببینم انداختیش جلوی دست خودت میدونی بنظرتون حق دارن باهام این رفتاربکنن مجبورم چیزی نگم اخه الان خرجی مونومیدن

نه چه ربطی داره هر کسی حریم خصوصی داره برای خودش

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

حق داری 

ولی 

شوهرت ایا درست میشه تا ماه اینده یا دو ماه دیگه ؟

چرا داری شوهرت رو تحمل میکنی؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

حق ندارن ولی متاسفانه چون خرجتون را میدن احساس میکنن اختیار دارتون هستن از هر نظر ... تنها راهش این هست که مستقل بشین

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
کاش با این شرایط ازدواج نمیکردین حق ندارن اما به قول معروف دستتون زیر سانتور اوناست

اره به شوهرمم ک میگم میگه اگه دوس داری ازگرسنه گی بمیری بهشون حرف بزن،شوهرم مال کارنیست

2706