2726
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 156 پست
ممنون.اره الان مطمئن شدم.سر مهریه دفعه دوم اومدن صحبت کنن من قبلش به خانوادم گفتم کم نکنید تازه مخال ...

خب پس الان که اززندگیت راضی هستی اصلا به این چیزا فکرنکن و پیگیر اینچیزا نباش و اصلا هم نظرات بقیه رو نخون چون تاثیر بد میذاره.تو زندگیت باخدامعامله کن که ضرر نمیکنی وخودش دستتو میگیره راهو بهت نشون میده.ایشالا که دلت شاد باشه و خدا ازت راضی باشه.مشکلات منم حل کنه

واسه خودمم خیلی عجیبه مثلا تو اوج دعوا یه چیزی بگم میگه چشم حالا قبلش داشتیم فحشو کتک میکردیما😄اینح ...

خداروشکر.ایشالا همیشه خوش باشین کنار هم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس الان که اززندگیت راضی هستی اصلا به این چیزا فکرنکن و پیگیر اینچیزا نباش و اصلا هم نظرات بقیه ر ...

ممنون.ان شالله.اره درست میگید خیلی ازین چیزا بر میگرده به انرژی مثبت یا منفی که خودمون میدیم.شماهم ان شالله خدا کمکتون کنه تو زندگیتون ارامش بیاد.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2728
میشه درمورد دخالت و زبون بند دیگرانم چیزی بذارین من واقعا ازخانواده همسرم کلافم براتون صلواتم فرستاد ...

قربونت عزیزم ممنون...میذارم برات صبح ان شاءالله ب حکم خداولی الان چیزی ب ذهنم نمیاد..فقط یه ایه هس تو سوره یاسین خیلی عالیه برای زبانبندی و چشم بند...اینه(وَجَعلنا مِن بَین ایدیهم سداََ و من خلفهم سداََ فاَغشینهُم فهم لا یبصرون)از رو قران بخون تا قشنگ و صحیح بخونی منضورم کسره ها  وایناس...

بعد اینکه گفتی میش از عکسا اسکرین بگیریم..اره عزیزم بگیرین اینا ک خدا و رسول خدا فقط برای من نگفتن من گذاشتم تا شماهم استفاده کنینو زندگی خوبی داشته باشین ب حکم الله و با کلام الله

یه پسر دارم شر شیطون جیگر بلا    
قربونت عزیزم ممنون...میذارم برات صبح ان شاءالله ب حکم خداولی الان چیزی ب ذهنم نمیاد..فقط یه ایه هس ت ...

در ضمن عزیزم سوره یاسین ک خوندی  و این ایه رسیدین صد درصد معنیشو ببین واقعا شگفت زده میشی با کلام الله ...الله میگ و دیواری ساختیم در پشت ایشان و دیواری ساختیم در جلوی چشم ایشان....بیشتر نمیگم چون یادم نیس و میترسم برام گناه بشه ک قرانو ومعنیشو تغییر دادم خودتون ببینین😘☺

مادرشوهر اونوقتا که پسرش اسممو اورد برا اینکه منو از چشمش بندازه طلسم کرد تو سرکتابم اومد طلسم شدی شوهرمم یبار که آروم درو باز کرده بود و رفت خونه شنید مامانش به باباش گفت طلسم کردم من هرشب خواب جن میدیدم و از خواب میپریدم با شوهرم که لیلی و مجندن بودیم همش دعوامیکردیم و بهم حرفای ناجور میزدیم من حال خودمو نمیفهمیدم موهامو میکندم خودمو میزدم جیغ میکشیدم خلاصه رفتم یجا باطلش کردم اما آب ریخته رو که دیگه نمیشه جمع کرد حرمت بین من و شوهرم از بین رفت الان مادرشوهرم داره مث سگ زندگی میکنه و بدجور به ذلت افتاده

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی

ان شاءالله ب حق بزرگی و مهربانی الله همه جواب میگیرین با این دعاها مطمئنم فقط کافیه یقین و باور کافی داشته باشین و مطمئن باشین جواب میگیرین

اسی من اینجور باطلش کردم که صبح های جمعه تا مدتها روی آب ۵بار سوره ی شمس رو خوندم و ریختم رو سرم البته آبی که از سرمیریزه پایین رو باید بدی به گل یا درخت چون قرآن روش خونده شده.اینکارو بکن ردخور نداره

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی
نیازی نیس من اعتقادی ندارم ب دعا یا جادو فقط خدا چیزی ک بخواد میشه نخوادم نمیشه

حرفت درسته.لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم.

اما قران وجود سحر و جادو رو هم رد نکرده.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اسم دقیقش؟

گود یاغی    فارسیشم روغن گرگ    گرگومیسوزونن از شیره ی ستون فقراتش که میسوزه بدست میاد   کمیابه

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
گود یاغی    فارسیشم روغن گرگ    گرگومیسوزونن از شیره ی ستون فقراتش که میسوزه بدس ...

چ. بد 

فک نکنم کسی هم بفروشه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706