2726
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 156 پست
اره فقط دیدم چند روز پیش که این سنجاقا خاصیت اهن ربایی پیدا کردن  کنار قطب نما بود.ولی واقعا از ...

اینکارا اصلا نه درسته نه انسانی اما اگه اززندگیت راضی هستی پس بیخیالش شو منم برات دعا میکنم هرچی خوبه سرراهت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا زشته اینم یه جور دخالته

هر سری میرم خونش کلی بهم خوراکی و دمنوش میده من از کجا بفمم توش چیزب نیست قبولم نکنم ناراحت میشه 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2728
اینکارا اصلا نه درسته نه انسانی اما اگه اززندگیت راضی هستی پس بیخیالش شو منم برات دعا میکنم هرچی خوب ...

ممنون.اره الان مطمئن شدم.سر مهریه دفعه دوم اومدن صحبت کنن من قبلش به خانوادم گفتم کم نکنید تازه مخالف بودن بابامینا.باباش یه کلام گفت حاجی کم کن یهو بابام ۱۰۰تا سکه کم کرد من چشمام از حدقه زد بیرون ولی دیگه حرفی نتونستم بزنم اصلا عجیب بود رفتار باباو مامانم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
راست میگی؟من افسردگی دارم هیچ اراده ای از خودم ندارم با وجود اینکه به نظر مسلطم ولی تو تصمیماتم کلا ...

بنظرم رو اعتماد بنفست کارکن تو خونتم قرآن بذار به خودتم تلقین نکن انقد همش بگو زن قوی هستم هرطور من بخوام همونه 

بنظرم رو اعتماد بنفست کارکن تو خونتم قرآن بذار به خودتم تلقین نکن انقد همش بگو زن قوی هستم هرطور من ...

تو خونم یه قران‌بزرگ هست.خدا برامون خیر بخواد از بنده هاش که نا امیدم چقدر بعضیا ترسناکن من که حلالش نمیکنم حتی اگر خواسته باشه اینجوری منو به پسرش نزدیک کنه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
هر سری میرم خونش کلی بهم خوراکی و دمنوش میده من از کجا بفمم توش چیزب نیست قبولم نکنم ناراحت میشه&nbs ...

بسم الله بگو هیچ قدرتی بالاتر ازخدا نیست میدونی چی یادم اومد بگم بخند من اون سنجاق رو با بیخیالی زدم به خودم وصل کردم الان تو مشکلاتم شوهرم حرفمو گوش میکنه مادرشوهرمم اینجوریه!-! درصورتی که ازاول نبود😄توکلت به خدا باشه مطمعن باش بهترینا برات میشه و بد به دلت راه نده 

بسم الله بگو هیچ قدرتی بالاتر ازخدا نیست میدونی چی یادم اومد بگم بخند من اون سنجاق رو با بیخیالی زدم ...

ممنون عزیزم واقعا درست میگی هیچ قدرتی بالاتر از خداوند بزرگ نیست توکل به خودش

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
هر سری میرم خونش کلی بهم خوراکی و دمنوش میده من از کجا بفمم توش چیزب نیست قبولم نکنم ناراحت میشه&nbs ...

واسه خودمم خیلی عجیبه مثلا تو اوج دعوا یه چیزی بگم میگه چشم حالا قبلش داشتیم فحشو کتک میکردیما😄اینحاس که مادرشوهرم باید بگه خودم کردم که لعنت بر خودم باد.الان که دوستان گفتن منم دقیق شدم فهمیدم سنجاق از همونجایی که مادرشوهرم نشسته بود پیدا شده بود

ببین بچه ها سوره بقره خیلی عالیه تا چهل ویک روز هر روز بخونین و یا تو خونتون بذارین و گوش بدین بذارین پخش شه هر چی جادو باشه باطل میش و اینک اگ بخونین اون جادورو خدا بچشمتون میاره خالم این کارو کرد و نتیجه گرف و یکی هم از دوستان دیگ کلام خداس میشه بهش اعتماد نکرد؟؟؟؟

یه پسر دارم شر شیطون جیگر بلا    
2706