2726
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 156 پست
چرا انجام دادن دیدم حتی بازش کردم با زعفران نوشته شده بود برا همین میگم فقط خدا همیشه بهم کمک کرده& ...

خدا همیشه یارت باشه گلم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب شاید روش طلسمی چیزی خوندا باشن.من واسه ماه عسل رفتم کرمانشاه عمه م خیلی اصرارکرد برم رفتیم و برگش ...

وای خدا لعنتشون کنه.البته من حس میکنم این باعث شد منو شوهرم باهم بهتر شیم شک کردم ولی سنجاقارو از هم جدا نکردم.فکر میکنم مادرشوهرم میخواست روابط ما بهتر بشه یا من بشم عبد پسرش.چون واقعا اینجوری شدم

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
از ترکهای زنجان وتبریز   اون قدیمیاش   سخت پیدامیشه  

اسم دقیقش؟

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خب شاید روش طلسمی چیزی خوندا باشن.من واسه ماه عسل رفتم کرمانشاه عمه م خیلی اصرارکرد برم رفتیم و برگش ...

خدا. لعنت کنه این ادمارو

خب اگه مشکلی نداری باهاش بذار همونجور بمونه

اره فقط دیدم چند روز پیش که این سنجاقا خاصیت اهن ربایی پیدا کردن  کنار قطب نما بود.ولی واقعا ازش ترسیدم اخه اینکارا یعنی چی

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
واقعاني چشم حتما حتما ميخونم😍

دعا برای حاجت بر اورده کردن من بخدا قسم همیشه قربون الله برم جواب گرفتم باذکرایی ک خوندم فقط از خدا بخوایین.مثلا نماز ک خوندی بشین سر جانماز ۱۱تا درود برای پیامبر بفرس بعد ۳۰۰مرتبه بگو (وَاللهِ جُنودُ السماواتِ وَالاَرض)بعد از اینکه ۳۰۰مرتبه گفتی بعد۴۱مرتبه سوره حمد بخون و دوباره ۱۱تا درود و بعد برای خواستت دعاکن ....معنیشم همونجوری ک ذکر میگی تو ذهنت بیار معنیش(لشکریان خدا در اسمانهاو زمین پراکنده اند ..ینی همه جا هستن)سوره فتح هستش ی نگاه بنداز...

یه پسر دارم شر شیطون جیگر بلا    
عزیزم دعا خوبو بد نداره کلا بده عواقب داره نباید بیاد تو زندگی

راست میگی؟من افسردگی دارم هیچ اراده ای از خودم ندارم با وجود اینکه به نظر مسلطم ولی تو تصمیماتم کلا شوهرم برام تصمیم گرفته

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2706