2737
2734
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 156 پست
ي راهكاري ب منم بديد😁 ميخوام شوهرم خونه ب اسمم بزنه چيكار كنم

بهت ذکر میدم بخون صد درصد جواب میگیری فقط باید ب الله امید داشته باشی و یقین و مطمئن باشی ک خدا دعاتو قبول میکن

یه پسر دارم شر شیطون جیگر بلا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از چند تا دعا نویس شنیدم همه دعاها باطل السحر دارن بجز اونایی که تو قبرستون دفن میکنن تا آخر عمر ...

نمیدونم والا خدا قسمت هیچ کس نکنه عزیزم

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍

اگه ۴قل همیشه همراهتون باشه خییییلی کمتر دعا روتون اثر میذاره اگرم دعا نویس خوب پیدا کردی باطل السحر بگیر برای شوهرت انگار عمرشون یکساله مثل گردنبند درستش میکنن تو نت دیدم عکسشو

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
باشه ولی از اونا قوی تر خدا هست قربونش برم خیلیم مهربون ک لطفش خیلی شامل حالم شده

پس برات انجام ندادنو ان شااله ک درگیرش نشی 

خدا تو همه چیز مطلق و کامله ولی اختیار داده بنده هاش ببینه چ میکنن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738
نمیدونم والا خدا قسمت هیچ کس نکنه عزیزم

ان شاالله که نصیب گرگ بیابون نشه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول کنی یه سوال داشتم

حتما❤

ی چیز دیگه...من خیلی زیباو خوش اندامم ولی شوهرم اصلا بهم میل جنسی نداره مادوسه ماه ی بار رابطه داریم خیلی خیلی عجیبه ممکنه واسمون دعاکرده باشن شوهرمم مریض نیست دکتر رفته.....فقط من ب چشمش نمیام....اگه دعایی بلدی خواهش میکنم یادم بده انجام بدم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
پس برات انجام ندادنو ان شااله ک درگیرش نشی  خدا تو همه چیز مطلق و کامله ولی اختیار داده بند ...

چرا انجام دادن دیدم حتی بازش کردم با زعفران نوشته شده بود

برا همین میگم فقط خدا همیشه بهم کمک کرده 

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
2706