2726
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

1485 بازدید | 156 پست

شوهرم قبلا خیلی دوسم داشت خیلی ام دیر ب دیر میرفت پیش مامانش ولی حالا از سرکار بیاداول میره  پیش مامانش .الان مدتیه همش دعوامونه اصلا نگامم نمیکنه...امشب اومدخونه گفت مادرم رفته واسمون دعاکرده ی بطری آب بهم دادگفت اینو هرشب باید ازش بخوریم.ی اسپندم داد گفت باید هرشب دود کنیم ی کاغذتوش بودنوشته بود به حق اصحاب فیل.....

ی دعاهم داده جلو در اویزون کنم.....گفته دعاواسه اینه انقد دعوا نکنیم مهرومحبته.مادرش خیلی ادم بدجنسیه میترسم دعای بدی باشه چیکارکنم؟؟؟بندازم دور؟

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

ادم خوبی هم که باشه هر دعایی رو قبول نکنید. اون دعا رو هم بریز تو اب روان. نباید بازش میکردی. آنو بطری اب رو هم بریز دور. ازش نخورید. وقتی هم میرید خونه اشون یا چیزی نخورید یا قبل از خوردن بسپ الله بگید

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

اگر قرآنی باشه ک گناه داره بندازی دور 

بریز تو آب روان 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ادم خوبی هم که باشه هر دعایی رو قبول نکنید. اون دعا رو هم بریز تو اب روان. نباید بازش میکردی. آنو بط ...

اگه بریزم دور شوهرم دعوام میکنه چیکار کنم اخه 

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

بهش بگو بجا رفتن پیش دعا نویس بره وقت مشاوره بگیره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اگه بریزم دور شوهرم دعوام میکنه چیکار کنم اخه  

لازم نیس بگی ریختی دور...بریز دور بذار شوهرت فک کنه این دعا اثر داره وهی بهتر بشه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

آب رو بریز دور یه آب معمولی پر کن 

دعا رو هم بنداز تو آب روون جاش یه کاغذ بزار  بهشم نگو اینا رو 

بزار  به خاطر اون دعا تلقین بشه بهش که رابطش داره با تو خوب میشه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706