1676
1605
عنوان

مادرشوهرم دعاکرده واسمون

1430 بازدید | 156 پست

شوهرم قبلا خیلی دوسم داشت خیلی ام دیر ب دیر میرفت پیش مامانش ولی حالا از سرکار بیاداول میره  پیش مامانش .الان مدتیه همش دعوامونه اصلا نگامم نمیکنه...امشب اومدخونه گفت مادرم رفته واسمون دعاکرده ی بطری آب بهم دادگفت اینو هرشب باید ازش بخوریم.ی اسپندم داد گفت باید هرشب دود کنیم ی کاغذتوش بودنوشته بود به حق اصحاب فیل.....

ی دعاهم داده جلو در اویزون کنم.....گفته دعاواسه اینه انقد دعوا نکنیم مهرومحبته.مادرش خیلی ادم بدجنسیه میترسم دعای بدی باشه چیکارکنم؟؟؟بندازم دور؟

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

ادم خوبی هم که باشه هر دعایی رو قبول نکنید. اون دعا رو هم بریز تو اب روان. نباید بازش میکردی. آنو بطری اب رو هم بریز دور. ازش نخورید. وقتی هم میرید خونه اشون یا چیزی نخورید یا قبل از خوردن بسپ الله بگید

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
ادم خوبی هم که باشه هر دعایی رو قبول نکنید. اون دعا رو هم بریز تو اب روان. نباید بازش میکردی. آنو بط ...

اگه بریزم دور شوهرم دعوام میکنه چیکار کنم اخه 

1665

از مادرشوهرت ترسیدم😟

بریز تو آب روان باطل میشه.

به عقاید هم احترام بذاریم😊اگر باهام مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظرکنیم. توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم پست و نظر بی ادبانه رو جواب نمیدم.متشکرم🌹
اگه بریزم دور شوهرم دعوام میکنه چیکار کنم اخه  

لازم نیس بگی ریختی دور...بریز دور بذار شوهرت فک کنه این دعا اثر داره وهی بهتر بشه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

آب رو بریز دور یه آب معمولی پر کن 

دعا رو هم بنداز تو آب روون جاش یه کاغذ بزار  بهشم نگو اینا رو 

بزار  به خاطر اون دعا تلقین بشه بهش که رابطش داره با تو خوب میشه 

پیج آشپزی من در اینستا ashpazi_ba_sayoo
اون دعارو باز نکردم میترسم.شما سردرمیاری؟

میگن نباید بازش کنی و بخونیش.

به عقاید هم احترام بذاریم😊اگر باهام مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظرکنیم. توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم پست و نظر بی ادبانه رو جواب نمیدم.متشکرم🌹
لازم نیس بگی ریختی دور...بریز دور بذار شوهرت فک کنه این دعا اثر داره وهی بهتر بشه

فکر خوبیه  ی بطری اب معمولی میزارم هرشب بهش میدم.

آب رو بریز دور یه آب معمولی پر کن  دعا رو هم بنداز تو آب روون جاش یه کاغذ بزار  بهشم نگو ...

👏👏👏👍👍👍👍👌👌👌👌

من خودم به شخصه اعتقادی به اینچیزا ندارم اما وقتی کتاب حلیه المتقین رو خوندم باورم شد که اینچیزا هست.توی همون کتاب ازقول امام جعفر صادق نوشته که در آب روان بریزین و حتی اگه جاهای مختلف خونه سنجاق پیدا میکنین بازش کنین یه صلوات بفرستین بعد دوباره ببندینش که اگر دعایا طلسمی براش خونده شده باشه باطل میشه

1645