2726
عنوان

سوتی های افتضاح خنده دار😂🤣

61174 بازدید | 123 پست

۱۰ سالم بود اون موقه ها سی دی های دکتر خدادای در اومده بود ک طب سنتی بود.

میگف اگر گیاه چای رو بذاری جلو گاو نمیخوره ینی انقد چای بده😐

رفته بودیم مهمونی خونه یکی از فامیلای باکلاسمون.

چای آورد تعارف کنه منم نه برداشتم نه گذاشتم گفتم اینو جلو گاو بذاری نمیخوره🤣🤣🤣

مامان از خجالت هی لبشو گاز میگرفت خط و نشون میکشید برام😅😅

هنوزم میبینمشون خجالت میکشم😅

سوتی دارین بگین از فضای غم بار دربیایم یکم بخندیم😂🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ی روز سوتی ندم نمیگذره اون روز🤦‍♀️😂

😁 خوش به حالت باز میخندی من تا سه روز بعد سوتیم انقدر حرص میخورم روزی ۱ کیلو لاغر میشم 

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.

اقا تاحالا به هیشکی نگفتم میگم برات

شوهرم تلفنی حرف میزد با ریس سابقش یهو یدونه گوز وحشتناک صدادار از دستش در رفت یعنی بعد چند سال هنوزم میخندم بهش

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

معلم ریاضیم فامیلمون بود زنموم بود

شدم۱۹.۷۵ 

گفت برو خودکارتو بیار جوابو بنویس بهت بدم۲۰

منم داد زدم نهههههههه

تقلبه

با نگاهش گفت برو گمشو

ابروشو جلو میز اولیا بردم

حالا راهنمایی بودما فک نکنید ابتدایی اینااا

آنجا که میگن شش دانگه جهانه...همدانه
2706