2737
2734
عنوان

حالم بده بیاین 😔

303 بازدید | 23 پست

اقامن یه پسرفامیل فامیلمونوتوعروسی دیدم چندوقت پیش(چندسال پیش باخانوادشون رفته بودیم سیزده بدر)یکدل نه صددل عاشق این شازده شدم همش زیرچشمی نگاش میکردم همش ازدخترخالم امارشومیگرفتم اونم همش نگام میکردوچندروزپیش متوجه شدم دوسال باکسی هست ومیخوادبره خواستگاریش بنظرتون منضورش ازاون نگاهاچی بودواینک امکان داره ک ازدواج نکنه (من دوست ندارررمممم ازدواج کنه😭😭)دعاکنیداین عروسی چندروزدیگه رودوباره منوباخودشون ببرن حداقل واسه باراخرببینمش😔😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ۹۹ درصد مردا عادت دارن به نگاه بازی

اون یه درصدم ۵۰ درصدشون طرفو نمیبینن که نگاه کنن. ۵۰ درصد دیگشونم متعهدن.

شما بیخیالش شو. 

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
عزیزم ۹۹ درصد مردا عادت دارن به نگاه بازی اون یه درصدم ۵۰ درصدشون طرفو نمیبینن که نگاه کنن. ۵۰ درصد ...

اجی جون‌ خب اگه عاشق کس دیگس چرابه یه دختردیگه نگاه میکنه ؟

2738
اجی جون‌ خب اگه عاشق کس دیگس چرابه یه دختردیگه نگاه میکنه ؟

مرض دارن گلم 

هنوز بالغ نشدن

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

اسی برات دعا میکنم تو هم این تایپیکمو گزارش به خدا خیرت بده 

گزارش کردی لایکم کن بدونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3550283/ببینیت-چی-واسه-شوهرم-پیام-اومده-چیکار-کنم?postId=115874196

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

عزیزم کسی رو میخواد که قصد داره بره خواستگاریش 

نه شما رو که توی عروسی انقدر بهش نگاه کردی که بهت نگاه کرده

)میدونم تند حرف زدم اما چند سال پیش خودمو دیدم 

خواستم من تکرار نشم تو هم واقع بین باش

به مرور بزرگ میشی 

اونقدر که....😔

شایدم بهتره حالتو خراب نکنم چون یه لحظه آرزو داشتم برگردم به اون دوران سرخوشیم

2706