2726
عنوان

مسئله عشق وایناست بیاین😐

164 بازدید | 7 پست

اقامن یه پسرفامیل فامیلمونوتوعروسی دیدم چندوقت پیش(چندسال پیش باخانوادشون رفته بودیم سیزده بدر)یکدل نه صددل عاشق این شازده شدم همش زیرچشمی نگاش میکردم همش ازدخترخالم امارشومیگرفتم اونم همش نگام میکردوچندروزپیش متوجه شدم دوسال باکسی هست ومیخوادبره خواستگاریش بنظرتون منضورش ازاون نگاهاچی بودواینک امکان داره ک ازدواج نکنه (من دوست ندارررمممم ازدواج کنه😭😭)دعاکنیداین عروسی چندروزدیگه رودوباره منوباخودشون ببرن حداقل واسه باراخرببینمش😔😩😩

خدایا توبه

نگاه بازی کرده

دلسترم نخور مست میشی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دل به این نگاها نبند...مطمئن باش پشت این نگاها صدتا دلیل وجود داره ولی هیچکدوم از این دلیلا دوست داشتن تو نیست...

منم یه مدت همچین اشتباهی کردم و با چند تا نگاه رویا بافتم و تا سر سفره عقد هم رفتم!!!!!!!1

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس