2726
عنوان

خیلی دلم گرفته

81 بازدید | 8 پست

شوهرم رانندس ۱۰ روزه که رفته کار معلوم نیست ممکنه تا ۱ هفته دیگه ام نیاد منو آورده خونه بابام  امروز پدر شوهر و مادر شوهرم زنگ زدن تا بیایم دنبالت (ما با خونه پدر شوهرم زندگی میکنم)  جالب اینجاست شغل دامادشونم رانندس یعنی شوهرم و دامادشون باهمن اونوقت خواهر شوهرم خونه باباشه کسی کاری به کارش نداره ولی من همش زنگ میزنن بیایم دنبالت شما باشین چه برداشتی میکنید؟؟

دیگه کم آوردم از این طرف خسته شدم از اینکه شوهرم ۱۰ روز ۱۰ روز نمیاد خونه از یه طرفم خانوادش زنگ میزنن برگرد دخالت میکنن نمیدونم چیکار کنم همش فکر جدایی میکنم نمیدونم چیکار کنم😔

از این فکرای الکی نکن 

لابد دوست دارن دلشون تنگ میشه میگن پسرمون نیست حواسمون ب زنش باشه 

اما خب سعی کن مساوی خونه پدرت و پدرشوهرت بری 

یا بیشترش خونه خودت باشی 

بالاخره هیجا خونه ادم نمیشه

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه چند بار که نری عادت میکنن جایی باش که ارامش داری بخاطر زندگیت. با شوهرت حرف بزن بگو وقتی تو نیستی حداقل میرم خونه ی مامانم اونجا سرگرمم یه دلخوشی میشه تا تو برگردی 

حرف حساب رو به وقتش که نزنی میشه حرفِ اضافه..
از این فکرای الکی نکن  لابد دوست دارن دلشون تنگ میشه میگن پسرمون نیست حواسمون ب زنش باشه  ...

کاش میشد خونه خودم بشینم نمیزارن میگن تنهایی اینجا بمون بالاخره آدم خونه خودش راحته ولی نمیزارن که باشم

خیلی تو فشاری درکت میکنم اما شاید واقعا قصد دخالت ندارن هااا

نمیدونم  شاید! ولی برای دختر خودشون مشکلی نداره که خونه باباش باشه ولی من بهم زنگ میزنن برگرد خیلیه بنظرم

کاش میشد خونه خودم بشینم نمیزارن میگن تنهایی اینجا بمون بالاخره آدم خونه خودش راحته ولی نمیزارن که ب ...

ببین دوست عزیزم من تقریبا تو شرایط شما بودم

از این ک تنها باشم همه دخالت میکردن اره ی زن جوان تنها و ...

تقریبا ۱ سالی ساز اونا رقصیدم دیدم بابا نمیشه دیگه خسته شدم 

و بقیه گفتم این زندگی منه و روالش اینه از اول کار شوهرم میدونستم پس باید کنار بیام .بالاخره موفق شدم شمام باید همین کاررکنی

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
نمیدونم  شاید! ولی برای دختر خودشون مشکلی نداره که خونه باباش باشه ولی من بهم زنگ میزنن ب ...

میفهممت. یکم صبورتر باش، به زبون بیار چیزی که ناراحتت میکنه بگو چشم‌ میام حالا اما اینجا راحتترم. تو خودت نریز که بشه کینه ازشون تو دلت❤