2726
میدونم گلم فقط خواستم بدونم نمیخوام ببرمش دکتر نمیخوام درگیرش بکنم

علائمش خاصه

از نت سرچ کن

به حرف بقیه هم گوش نده

اگه علائمشو داشت باید ببریش چون دارو داره

بیشفعالی یه بیماریه که در اثر ترشح  بیش از حد یه نوع هورمون توی یه قسمتی از مغز بوجود میاد که باعث میشه مغز به خوبی به اعضای بدن دستور صادر نکنه یا دستور نگیره.

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گوشاش کوتاهه و فاصله چشمش زیاده تمرکز نداره و کارای ریزو نمیتونه انجام بده تشخیصش ۶ سالگیه یعنی ت ...

روانشناسی ؟!

بیش فعالی هیچ ربطی به ظاهر نداره خانم !!

من خودم بچه بیش فعال دارم

تشخیص درست هم از سه سالگی میشه داد

اونم فقط فقط توسط روانپزشک کودک که درزمینه بیش فعالی کارکرده 

شما اطلاعاتت رو برای خودت نگه دار یا بروزش کن

بابا یکی توضیح بده بچه بیش فعال چکارا میکنه

گفتم که

نخوندی!؟

کارهای خطر ناک بدون فکر...

کودک بیش فعال ترس نداره ...

به دستورات توجه نمیکنه

هشدارها رو جدی نمیگیره

ممکن هست بشدت پر حرف باشه و بارها و بارها حرفی رو تکرار کنه

اصلا سر جاش نمیمونه( اگه هایپر اکتیو باشه)

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
فک کنم گوش و چشم درست نیست چون اقا پسری رو میشناسم اتفاقا گوشاش خیلی بلنده فاصله چشم هاش هم معمول ...

بله میتونه نباشه

ولی تو بعضیا هست

ممکنه داشته باشن ممکنه نداشته باشن

سلوک با بی فعالی خیلی فرق داره

سلوک از قصد اسیب میزنه اما بیش فعال به صورت اتفاقی

بعد گوش کوتاه و چشم واسه بیش فعالیه نه سلوک

سلوک حتما باید تحت نظر باشه اگه اهمیت ندن بزرگ ک بشه میشه ضد اجتماعی

تو لیاقت اینو داری که شاد باشی
گفتم که نخوندی!؟ کارهای خطر ناک بدون فکر... کودک بیش فعال ترس نداره ... به دستورات توجه نمیکنه ...

مرسی از توصیحاتت

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
گوشاش کوتاهه و فاصله چشمش زیاده تمرکز نداره و کارای ریزو نمیتونه انجام بده تشخیصش ۶ سالگیه یعنی ت ...

ببخشید دو بچه پشت هم دارن همش دعوا وکتک کاری دارن از روزی ک کوچیکه اومده دنیا داره کتک میخوره از داداشش با هم دعوا میکنن اعصاب منک هم بهم میریزن میشه لطف کنید چکار کنم چ برخوردی کنم شاید اونا هم کوتاه بیان

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2706