2733
2734
عنوان

دخترم شیرخشک نمیخوره

962 بازدید | 51 پست

سلام 

دخترم ۲روزه که از شیر خواهرم میخوره از امروز ظهر ببعد هربار که شیرخشک میدم کم میخوره یا اصلا نمیخوره گریه هم نمیکنه برای گرسنگی.راهنمایی لطفا 

چند وقتشه؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

شیر خواهرتو؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درتوضیح بگم بچه مو از روز اول دارم خودم نگهداری میکنم و بزرگش میکنم  

وای ببخشید نمیدونستم اقایی

خدا نگهش داره 

میتونم بپرسم مامانش کجاس؟

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
وای ببخشید نمیدونستم اقایی خدا نگهش داره  متونم بپرسم مامانش کجاس؟

الان دونستن اینکه مادرش کجاس چه کمکی به مشکل من میکنه.ما ۶ماه پیش درخاست طلاق دادیم اما اجرای حکم موکول شد به بعداز زایمان مادرشم از بیمارستان مستقیم رفت خونه پدرش.هرچقدر هم مشاورهای بیمارستان باهاش حرف زدن نموند 

آهان ببخش  شیر خشک رو هی تغییر بده ببین کدوم رو دوست داره نان میگن خوشمزه تره

همون نان گرفتم براش همه گفتن این توبه از اولشم همینو دادم خوب میتورد ولی الان دیگه نمیخوره

2706