2737
2734
عنوان

ذکر یا نذر سریع الاجابه

561 بازدید | 37 پست

سلام دوستای گلم.شب همگی به خیر وشادی.لطفا اگر چیزی بلدین که زود زود به توکل به خدا گره گشا بشه بهم بگید ممنونم از همتون خواهرای مهربونم😘😘😘😘در پناه خدا

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام چله زیارت عاشورا حق شناس خداروشکر امروزم تو نی نی سایت این چله رو معرفی کردم ب یکی   &nb ...

مرسی عزیزدلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
اره فاطمه ام .چقدر بهت زنگ بزنم دختر چرا جوابمو نمیدی

راستش من دخترخالشم... گوشی گذاشت کنار واسه درس خرخون 😂سیم کارتش گرفتم دوس پسرم امتحان کنم.. نی نی سایت هم از اول مال من بود،، کاربری یلدا سوخته بود با رمز وشماره من میومد 

راستش من دخترخالشم... گوشی گذاشت کنار واسه درس خرخون 😂سیم کارتش گرفتم دوس پسرم امتحان کنم.. نی نی س ...

اره میدونم بهم گفته بود.انشالله که اون جوابی رو بگیری از عشقت که میخوای.انشالله یلدای خوشگلمم قبول شه امسال.😍😍😍

2706