2733
2734
عنوان

تکون نخوردن جنین در هفته ی ۱۹

9021 بازدید | 40 پست

سلام خانومای گل،من به حساب پری هفته ی ۱۹ هستم و به حساب آنومالی ۲۰ هفته ام.بارداری سومم هست ولی هنر تکون های بچه رو حس نمیکنم!!!! خیلی میترسم،کسی بوده اینجوری باشه و بچش سالم هم باشه؟؟؟

آخه میگن تو بارداری اول دیر حس کرد حرکات طبیعی ولی تو سومی یکم غیر طبیعیه😭

اصلا خواب و خوراک ندارم از استرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دکتر یا سونو بده خب از استرس در بیای 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
برو دکتر یا سونو بده خب از استرس در بیای 

دیروز رفتم آنومالی،گفت همه چیز خوب و طبیعیه حتی بهش گفتم تکون نمیخوره ولی گفت من دارم تکون ها رو میبینم و حتما تو حس نمیکنی

دیروز رفتم آنومالی،گفت همه چیز خوب و طبیعیه حتی بهش گفتم تکون نمیخوره ولی گفت من دارم تکون ها رو میب ...

خب پس نگران نباش دیگه عزیزم بچه دومت چن سالشه؟ پشت هم بودن؟ سزارین شدی؟ 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2738
بچه هام پشت هم هستن،اولی ۳ سال و ۳ ماهشه،دومی ۱ سال و ۶ ماهه نه،طبیعی بودم

اهان خب پس خدا حفظشون کنه گفتم شاید سزارین بودی هنو بافتهای داخل شکمت بی حسن ن چیز خاصی نیس نگران نباش 

اهان خب پس خدا حفظشون کنه گفتم شاید سزارین بودی هنو بافتهای داخل شکمت بی حسن ن چیز خاصی نیس نگران نب ...

خدا از زبونت بشنوه😭

بالاخره باید یه حرص و جوشی باشه تو حاملگی وگرنه مزه نمیده😭

دیروز رفتم آنومالی،گفت همه چیز خوب و طبیعیه حتی بهش گفتم تکون نمیخوره ولی گفت من دارم تکون ها رو میب ...

خوب وقتی دیروز انومالی دادی یعنی همه چی اوکیه جفت قدامیا حرکات رو کم احساس میکنن خودمم همین طورم

2706