2726

۳۰سالمه با وجود بودن خواستگار ازدواجم جور نمیشه خسته شدم از تنهایی از کنایه شنیدن هر شب کارم شده گریه کردن احساس میکنم تا آخر عمرم سهمم تنها موندنه کلی دعا و نذر کردم نتیجه ای ندیدم از نظر ظاهری هم هیچ مشکلی ندارم 

خدا بزرگه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

عزیزم هر چیزی تو بهترین زمان خودش اتفاق میفته زیاد ذهنتو درگیر این قضیه نکن سعی کن خودتو سرگرم کنی با کار یا کلاس یا هر چیزی که بهش علاقه داری مطمئن باش به وقتش برات بهترین اتفاق رقم میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چله احزاب بگیر. توبه کن. ... به درگاه خدا بری دست خالی برنمیگردی کلی هم آرومت میکنه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2728
عزیزم هر چیزی تو بهترین زمان خودش اتفاق میفته زیاد ذهنتو درگیر این قضیه نکن سعی کن خودتو سرگرم کنی ب ...

چن ساله خودمو سرگرم و امیدوار کردم شما نمیدونی من چی کشیدم  خواستگار اول با کله میاد کلی اصرار و تمنا میکنه ولی یهو خود به خود بدون اینکه من دخیل باشم بهم میریزه

سلام خانم جسارتا کسی که ملاک ههی شمارو داشته باشه پیدا نکردید؟ یا اونا جلسه خواستگاری رو  ادامه ...

سلام والاه همه خواستگارها اول با کلی ذوق و شوق میان از نظر ظاهری و اخلاقی هم مشکلی ندارم ولی بعدش خود به خود همه چی بهم میریزه و جور نمیشه چه سنتی چه خودم آشنا شدم جور نمیشه که نمیشه

منم خودم سی سالم بود ازدواج کردم کامل درکت میکنم چی میگی همه این حس ها و تجربه ها رو داشتم و واقعا کلافه بودم تا قبلشم خودمو سرگرم میکردم ولی همیشه به این فکر میکردم که چرا نمیشه بعد از یه جایی بیخیال شدم تلاش کردم تو تنهایی هم شاد باشم از خودم راضی باشم و هدف داشته باشم  رو خودم کار کردم و کلا بیخیال ازدواج شدم بعد از چند ماه خودمم نمی‌دونم چطور همه چی جور شد

سلام والاه همه خواستگارها اول با کلی ذوق و شوق میان از نظر ظاهری و اخلاقی هم مشکلی ندارم ولی بعدش خو ...

شاید اومدن تحقیق کسی تو محله یا محله کار با شما دشمنی داره داره نظر منفی میده

منم خودم سی سالم بود ازدواج کردم کامل درکت میکنم چی میگی همه این حس ها و تجربه ها رو داشتم و واقعا ک ...

منم خودمو خیلی سعی میکنم درگیر نکنم ولی نمیشه وقتی هم که من کنار میام یه آدم از خدا بی خبر یه حرفی یه کنایه ای یه نیشی میزنه تا یه هفته کارم میشه گریه و افسرده شدن 

منم خودمو خیلی سعی میکنم درگیر نکنم ولی نمیشه وقتی هم که من کنار میام یه آدم از خدا بی خبر یه حرفی ی ...

اصلا به حرف بقیه اهمیت نده همینا بعدا ازدواج کنی میگن پس چرا بچه نمیاری بچه میاری میگن چرا دومی نمیاری و .... هیچ وقت ارامشتو فدای حرفای بی اساس بقیه نکن.باید بتونی خودتو دوست داشته باشی وقتی اول خودتو دوست داشته باشی دیگه خوشبختی و آرامشت وابسته به نفر دومی نیست 

شاید اومدن تحقیق کسی تو محله یا محله کار با شما دشمنی داره داره نظر منفی میده

فکر نکنم الان چن ساله این همه خاستگار اومده خود. به خود بر میگردن فقط سنتی نبوده چن مورد هم خودم آشنا شدم اولش ذوق فراوان بعدش کلا از این رو به اون رو میشن اصلا کار به تحقیق نمیرسه 

2706