2726
عنوان

وقتی شوهرتون.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 90 پست
نمیدونم ... ولی اگه همون فیلمو تنهایی نگاه کنم هیچ حسی ندارم ولی با شوهرم نگاه کنم حساس میشم.. ۲۲ ...

کللللن عین منی.همسن من

فقد من بچه ندارم عزیز و فووووووق العاده حساسم.بااینک میدونم چشم ناپاک نداره.من یجا خوندم این حساسیتا بخاطر سودا بودن و سردی بدنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیزگری نمیکنه تا حالام زناشونو تعریف نکرده ولی من حس بدی پیدا میکنم وقتی میبینتشون مخصوصا با لباس زی ...

عزیزم خب این طبیعیه که حساس باشی

ببخشید هرچقدم ادم خوشگل و‌ناز و خوشهیکل باشه

بازم هرگلی بوی طعم خودش رو داره به نظر من 😂😓ببخشید البته

2728

[QUOTE=116016962]نه گلم چرا معذرت؟ دلم برامامانم تنگ شد خیلی دورم ازش بمیرم براش پیرشده ولی من نمیخام باورکنم[/QUOTاخی عزیزم سعی کن بهش زود ب زود سر بزنی 

خدا حفظشون کنه

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
[QUOTE=116016962]نه گلم چرا معذرت؟ دلم برامامانم تنگ شد خیلی دورم ازش بمیرم براش پیرشده ولی من نمیخا ...

حتما...ینی همین الان ب این فکرافتادم هرجور ک شده باید زودتر ببینمش

خیلی ممنونم یه تلنگر بود برام

حتما...ینی همین الان ب این فکرافتادم هرجور ک شده باید زودتر ببینمش خیلی ممنونم یه تلنگر بود برام

عزیزممم خوب کاری میکنید ...‌ 

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
چرا؟ دوس نداری شوهرتو ؟یا دلیل دیگه ای داره

یجورایی باعث خرابی زندگیم شده بخاطرهمین دیگه مثل قدیم دوسش ندارم.فقط در حد ی عادت ب کنارش بودنه .وگرنه جوونی و ارزوهامو ازم گرفت.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706