2703
2553
عنوان

وقتی شوهرتون.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 90 پست
نمیدونم ... ولی اگه همون فیلمو تنهایی نگاه کنم هیچ حسی ندارم ولی با شوهرم نگاه کنم حساس میشم.. ۲۲ ...

میفهمم چه حسی داری افرین همینکه با وجود دو تا بچه به هیکلت میرسی خوبه بنظرم چندبار باهم ببینین کاملا عادی میشه خب به این فکر کن یه صحنه یه مرد سیکس پک دار خوش هیکلو نشون بده شوهرتم باید همچین حسی داشته باشه که دوست نداشته باشه تو ببینی سخت نگیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میفهمم چه حسی داری افرین همینکه با وجود دو تا بچه به هیکلت میرسی خوبه بنظرم چندبار باهم ببینین کاملا ...

هیزگری نمیکنه تا حالام زناشونو تعریف نکرده ولی من حس بدی پیدا میکنم وقتی میبینتشون مخصوصا با لباس زیر😥😥😥

🦄you're the most expensive  thing that I have 
یعنی شما که باهم فیلم میبینین هیکلت خیلی اوکی و جنیفریه،عزیزم حساسیت ربطی به هیکل نداره دیدم کسی که ...

اره عزیزم من مرتب باشگاه میرم هیکلم رو فرمه شکمم ماهیچه س پهلو و چربی اصلا ندارم رانو ب. اسنم پره قدم 166 وزنم 58 تنها مشکلم سینه هامه که کوچیکه اما اصلا برام مهم نیست به این فکر شوهرتم نسبت به اینکه تو یه مرد جذاب خوش هیکل تو فیلم ببینی این حسو پیدا میکنه رو هرچی حساس شی بدتر میشه

2714

ببخشید وسط تایپیک اومدم میشه یرام گزارش بزنید ممنون میشم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3550283/ببینیت-چی-واسه-شوهرم-پیام-اومده-چیکار-کنم?postId=115874196

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
هیزگری نمیکنه تا حالام زناشونو تعریف نکرده ولی من حس بدی پیدا میکنم وقتی میبینتشون مخصوصا با لباس زی ...

شوهرت تورو برای زندگی انتخاب کرده پس حتما هیکلتم حسابی پسندیده حساس نشو رو این موضوع چون اونوقت فکر میکنه حسودیت میشه ازت زده میشه

بمنم یاد بده بی تفاوت یاشم😥😥👋

همینکه اعتماد بنفس داشته باشی پیش شوهرت این خودش بی تفاوتی میاره، بعدم فیلمه طرف واقعی ک پیشش نیست عزیزم، اگه منطقی فکر کنی میبینی مردا قبل ازدواجم ازین فیلم صحنه دارا میبینن 

برای مشکلم یک صلوات بفرست
هیزگری نمیکنه تا حالام زناشونو تعریف نکرده ولی من حس بدی پیدا میکنم وقتی میبینتشون مخصوصا با لباس زی ...

اصلا دیدن این فیلما که زنو مرد پوشش مناسب ندارن چه خیری داره ؟!

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
اره عزیزم من مرتب باشگاه میرم هیکلم رو فرمه شکمم ماهیچه س پهلو و چربی اصلا ندارم رانو ب. اسنم پره قد ...

درسته ولی حساسیت ربطی به زشتی و زیبایی ادما نداره

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706