2726
عنوان

وقتی شوهرتون.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 90 پست
تو هرفیلمی دست کم یه مرد خوش تیپ هم هست اگه چیزی گفت توعم اونو مثال بزن😁😁

وای اسمت رو خوندم نصفه شبی هوس قرمه سبزی کردم با ته دیگ دیگه چه شود برو از خدا بترس این اسمت !شانس آوردی حامله نیستم خخخخخ!

من دوتا بچه دارم همش تلوزیون رو کارتونه، حتی وقتی دارن توی یه اتاق دیگه بازی میکنن

منم دوتا بچه دارم گلم

بیشتر فلش پر میکنیم انیمیشن میزنیم براشون..

شوهرمم وقتی یه فیلم مخصصصصوصا خارجی پلی میشه تماااام توجهش جلب میشه تااا پایان فیلم..

🦄you're the most expensive  thing that I have 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم روزی دو قسمتشو میبینم الانم تازه فردا میرم فصل ۳،من بیشتر از جنگاش خوشم میاد... 😂😂😂😂

به خاطر صحنه هاش نه ولی کلا عاشق فیلمای عشق و عاشقی این سبکم(حالا اصلش جنگی بودا  ).یه شب داداشم اومده بود خونمون آی حرص خوردم که نتونستم ببینم.

منم دوتا بچه دارم گلم بیشتر فلش پر میکنیم انیمیشن میزنیم براشون.. شوهرمم وقتی یه فیلم مخصصصصوصا خا ...

زیاد حساسی... خیلیا اینجورین ربطی به زن و مرد بودن نداره، منم سریال خارجی خیلی میبینم و جدی و ریز میشم توش

2728
همه چی باهم میبینیم خیلی عادیه بنظر من اونایی که دوس ندارن شوهراشون به اندام دخترای لخت نگاه کنن خود ...

نمیدونم ...

ولی اگه همون فیلمو تنهایی نگاه کنم هیچ حسی ندارم

ولی با شوهرم نگاه کنم حساس میشم..

۲۲ سالمه ۲ تا سز کردم

اما همه فک میکنن مجردم ...

ورزش و غذای سالمم همیشه رو براهه...

اصلا از اون لحاظ حسودیم نمیشه

فقط حساس میشم ک شوهرم ب یه زن دیگه نگا کنه

وای اسمت رو خوندم نصفه شبی هوس قرمه سبزی کردم با ته دیگ دیگه چه شود برو از خدا بترس این اسمت !شانس آ ...

😁😁😁😁😁خداروشکر

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
ببخشید گلم ولی چجوری اونجا زندگی کرده که چشمش دنبال کیس های اونجا نیافتاده،؟

شوهر من میگه ما ایرلنیا وقتی میریم یه کشور دیگ اولش انقد ضایع بازی در میاریم ولی بعد یه مدت عادی میشه واسمون

اگه شوهر شما هیزه دلیل نمیشه شوهر منم هیز باشه

در طول ۴سالو نیم زندگی مشترکمون تاحالا ندیدم هیز باشه یا کسیو دید بزنه 😉😍

همه چی باهم میبینیم خیلی عادیه بنظر من اونایی که دوس ندارن شوهراشون به اندام دخترای لخت نگاه کنن خود ...

یعنی شما که باهم فیلم میبینین هیکلت خیلی اوکی و جنیفریه،عزیزم حساسیت ربطی به هیکل نداره دیدم کسی که هیکلش ۲۰ ولی مثل چی حساسع رو این موضوع

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
زیاد حساسی... خیلیا اینجورین ربطی به زن و مرد بودن نداره، منم سریال خارجی خیلی میبینم و جدی و ریز می ...

منم میخوام از حساسیتم کم بشه چون فقط خودم اذیت میشم😪😪

به خاطر صحنه هاش نه ولی کلا عاشق فیلمای عشق و عاشقی این سبکم(حالا اصلش جنگی بودا    ).یه ش ...

ای معتاد.... 😂😂😂😂

من بچم نمیذاره وگرنه ک تو ۲ روز کل فصلشو تموم میکردم،واااای ک چقدر ایلثیا حرصم داد اوووووف😥

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
شوهر من میگه ما ایرلنیا وقتی میریم یه کشور دیگ اولش انقد ضایع بازی در میاریم ولی بعد یه مدت عادی میش ...

خدارشکر

اتفاقا شوهرمن مرد خوبیه از این لحاظا...

تا حالام یه ایراد کوچولو ازم نگرفته...

ینی ندیده ک بگیره.

ولی حساسیتم خودمو ازار میده فقط نمیدونمم چیکا کنم😥

شوهر من  وقتشو برای دیدن همچین چیزایی تلف نمیکنه

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
توام وقتی مردنشون داد تعریف کن ازش بیحساب میشین😁😁

گلم شوهرم از هییییچ زنی تو فیلم تعریف نکرده...

ولی وقتی نگاه میکنه من خیلی اذیت میشم😥😥

2706