2733
2734
عنوان

وقتی شوهرتون.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 90 پست
اونو ندیدم...ولی فیلمی به افتضاحی گیم اف ترونز ندیدم خدایی

منم ندیدم الان میرم دان کنم😁

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
من  که حساس نیستم  البته زیاد هم فیلم صحنه دار نگاه نمی کنیم

من عاشق فیلمای ایرانیم

مذهبی و اینام نیستما اما از خارجی بدم میاد یه جورایی بدلم نمیشینه انگار ..

فیلم ایرانی و کارتون رو خییییلی دوس دارم

🦄you're the most expensive  thing that I have 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا  شوهر من موت ها خارج از ایران زندگی کرده عین خیالشم نیس بابا ما ایرانیا زیادی سخت میگی ...

ببخشید گلم ولی چجوری اونجا زندگی کرده که چشمش دنبال کیس های اونجا نیافتاده،؟

2731
من عاشق فصل یک اسپارتاکوس بودم.شوهرم میگفت جایی نگی که شبا میشینی نگاه میکنی آبروم میره     ...

منم روزی دو قسمتشو میبینم الانم تازه فردا میرم فصل ۳،من بیشتر از جنگاش خوشم میاد... 😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
زن  موقع رابطه تصواراتش محدوده همون زمان هس...ولی مرد نه خیلی میتونه تجسم کنه

یبار قسم خورد ک منو با هیچکس تا حالا مقایسه نکرده....صداقت قشنگ تو حرفاش موج میزد..برا همین خیالم  ازون بابت راحته....

فقط با فیلم دیدنش واااقعا مشکل دارم....

چرا؟؟؟؟؟؟

حسی بهش ندارم 

کل ایندمو نابود کرده .تو سن ۲۳ سالگی تبدیل شدم ب ی زن افسرده خونه نشین

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
میره تو ذهنش ....موقع س کس با شما به اونافک میکنه ...اینو یه روانشناس گفته 

فکر نکنم اقایون انقد سست عنصر باشن که با دیدن یه ادمی اونور دنیا بره تو فکرشون و اون موقع بهش فکر کنن. من ۶ ساله ازدواج کردم و تجربه میگه هرچی جلوی چشم مرد بگیرم حریص تر میشه. پس همون بهتر که دلش به همین چیزای کوچیک خوش بشه. واسه همین حداقل اعتمادا و ازادیا همیشه همه جا با افتخار میگه خانم من پایه ترینه هیچ کمبودی مثل بقیه مردا ندارم. به نظرم سخت گیری اول خود ادم اذیت میکنه. بازم نظر هرکسی محترمه 😍☺️

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
2706