2726
عنوان

وقتی شوهرتون.....

1595 بازدید | 90 پست

فیلم یا سریال میبینه ک صحنه داره یا مثلا رقاص هاشون خیلی باز پوشیدن و زنا هم خیلی عشوه میان و خودشونو گرم نشون میدن حسودیتون نمیشه،؟

من با اینکه نمیذارم حساسیتی پیش بیاد ولی گاهی واقعا تحملم طاق میشه میرم بکارام میرسم..

شما اون لحظه چجوری احساساتتونو کنترل میکنین؟

یا براتون مهم نیست؟

مثلا فیلم گیم اف ترونز خیییلی صحنه داشت ....

کمکم کنین از حساسیتم کم کنم😪😪😪😪😪

🦄you're the most expensive  thing that I have 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هرفیلمی دست کم یه مرد خوش تیپ هم هست اگه چیزی گفت توعم اونو مثال بزن😁😁

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2728

نه کلی مسخره بازیم‌میکنیم..مثلا سینه هاش اندازه قابلمه ستو   این مورد شوخیا😂ولی زیاد پیش نیومده ببینیم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

نه حساس نیستم رو این چیزا

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
اینکارو نمیکنه  بدشم میاد با ی حالت عصبی کانالو عوض میکنه میگه چقد خوشدشونو لوس میکنن این زنا

چرا مگه بجز خودش و خودت کسی میبینه که خجالت میکشه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

اخرین چیزی که تو دنیا برام مهمه همینه که شوهرم اینجور چیزا رو ببینه. تازه خودم فیلم دان میکنم میشینیم دوتایی میبینیم 😍😍 عزیزم واسه چیزی که غیر قابل دسترسه خودتو ناراحت نکن هیچوقت

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم

نگاه نمیکنه براش فرقی نمیکنه برای منم فرقی نمیکنه😐

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706