1542
1541
عنوان

وقتی شوهرتون.....

1487 بازدید | 90 پست

فیلم یا سریال میبینه ک صحنه داره یا مثلا رقاص هاشون خیلی باز پوشیدن و زنا هم خیلی عشوه میان و خودشونو گرم نشون میدن حسودیتون نمیشه،؟

من با اینکه نمیذارم حساسیتی پیش بیاد ولی گاهی واقعا تحملم طاق میشه میرم بکارام میرسم..

شما اون لحظه چجوری احساساتتونو کنترل میکنین؟

یا براتون مهم نیست؟

مثلا فیلم گیم اف ترونز خیییلی صحنه داشت ....

کمکم کنین از حساسیتم کم کنم😪😪😪😪😪

🦄you're the most expensive  thing that I have 

تو هرفیلمی دست کم یه مرد خوش تیپ هم هست اگه چیزی گفت توعم اونو مثال بزن😁😁

🤦‍♀️یه اشتباهی کردم اسممو گذاشتم ته دیگ با قورمه سبزی😋😋فحشم ندید 😪😪اگه دادید +۱۸ندید😑😑اگه بازم دادید نگید خدا لعنتت کنه و ازت نگذره😥😥😥🎥🎥 ﻓﯿﻠﻢ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﺟﻠﻮﯼ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ، ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺭﺍ ﺟﻠﻮﯼ ﻫﻤﻪ ﭘﺨﺶ ﮐﻨﻨﺪ؟ﺑﺎ ﻓﺮﺯﻧﺪﻡ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﺮﺩﻡ؟ﺑﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ و با همسرم ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ؟ﺍﮔﺮ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﯿﺴﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺭﺍ ﺑﻘﯿﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺒﯿﻨﻨﺪ ﯾﻌﻨﯽ ﺧﻮﺏ ﻧﯿﺴﺘﯽ ! ﺍﯾﻦ ﯾﮏ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﺍﺯ ﺗﻘﻮﺍﺳﺖ، یعنی ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻤﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺳﺮﺕ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺑِﺮَﻭﯼ ﺑﺎﺯﺍﺭ، ﺩﻭﺭﯼ ﺑﺰﻧﯽ ﻭ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﻧﺸﻮﯼ....

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

شوهرم صحنه باشه میزنه جلو  ، همین فیلم گیم اف تروز رو ریدم یا واکینگ ها  صحنه داش میزنه جلو

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂مَن دُخترِ روزایِپاییزم🍁🍂
1546

نه کلی مسخره بازیم‌میکنیم..مثلا سینه هاش اندازه قابلمه ستو   این مورد شوخیا😂ولی زیاد پیش نیومده ببینیم

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

نه حساس نیستم رو این چیزا

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
اینکارو نمیکنه  بدشم میاد با ی حالت عصبی کانالو عوض میکنه میگه چقد خوشدشونو لوس میکنن این زنا

چرا مگه بجز خودش و خودت کسی میبینه که خجالت میکشه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، وسلامتی خودم وخانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی

اخرین چیزی که تو دنیا برام مهمه همینه که شوهرم اینجور چیزا رو ببینه. تازه خودم فیلم دان میکنم میشینیم دوتایی میبینیم 😍😍 عزیزم واسه چیزی که غیر قابل دسترسه خودتو ناراحت نکن هیچوقت

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم
8

نگاه نمیکنه براش فرقی نمیکنه برای منم فرقی نمیکنه😐

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔

ما ماهواره نداریم😅از کانال های ملی استفاده میکنیم راااحت🤗🤣🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
1403
😂من هروقت صحنه ای ببینم یواشکی ب شوهرم نگاه میکنم ببینم واکنشش چیه  اون طفلی هم میگه بیا بغلم ...

نمیشه که...

مثلا اگه اندام یه زن رو ببینه تا مدتها ممکنه تو خاطرش بمونه و به مرور ازت سرد بشه😪

🦄you're the most expensive  thing that I have 
ما ماهواره نداریم😅از کانال های ملی استفاده میکنیم راااحت🤗🤣🤣🤣

مام نداریم تازه شوهرمم گوشیش سادست نوکیا😲😲😲😲😐😐

میشه واسه شادی روح پدرم، وسلامتی خودم وخانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی
1578