2726
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4335 بازدید | 198 پست

من زنداداشم در مورد زندگیشون وداداشم یا حتی ما  همه چیز رو به خوانواده ش میگه ولی اصلا انتظار نداره داداشم چیزی رو به ما بگه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

یعنی من اصلاا حرف اینارو قبول ندارم.میان توسایت از خاتواده شوهر میگن و خودشونو فرشته میدونن

مثالش عروسا ما.پشت سرمون حرف الکی میزنن.اخرم میسپارنمون بخدا و تمام

درصورتی که یکی نیس بهشون بگه اول به رفتارا خودتدن نگاه کنید بعد عکس العمل رو ببیند.تازه من بهشون چیزی نمیگیم.یه مادرسوهر وخواهر صوهر ظالمی میخواستن که باهرتیکه میشستن پهنشون میکردن

امیدوارم هرکاری کردن خداا به سرخودشونو بدترسو بیاره شب وروز بیننن زار بزننن و عروسا نذارن برن مامانشونو ببین.من بدترشو براشون میخوام

خدایااااا شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی.درگیره با خودش.اگه دعوت نمیکرد هم احترام شوهرشو وشما رو حفظ میکرد هم خودشو اینقدر بی ارزش نمیک ...

انگار ب اجبار داداشم دعوت کرده بود.بعد خودش مدام سر زده برای شام و ناهار خونه ی ما بود.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2728
اگه از طرف خانواده شوهر بی احترامی نبینن اینجور فاصله نمیگیرن!!!!از طرفی شاید حق باهاشون هست که شوهر ...

هیچوقت اینطور نیس..من کسایی رو دیدم ک هیچوقت دخالتی تو زندگی بچهاشون ندارن ولی عروساشون.....این برمیگرده به تربیت خانوادگی احترام به بزرگتر

ده ساله برادرم ازدواج کرده میتونم قسم بخورم تا الان یه حرف زشت بهم نزدیم و تنهای جایی نرفتیم همه جا ...

قطعا ازت رنجیده ! و شما هم

ولی هر دو سخت نمیگیرین 

احترام میذارین

همو درک میکنید 

گذشت دارید

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
منم بخدا برام مهم نیس ولی خودش چطور دل داره بقیه دل ندارن..من شاید بیس روزی یه بار فرصت کنم برم خونه ...

مام شرایطمون درست مثل شماس اونا طبقه بالان باور کن همه کاراشونو مامانم میکنه بازم باهاش بده منم برم هی داداشمو پرمیکنه نیومد بهم سربزنه وقتیم با روی خوش میرم خونش که سربزنم بهم بی محلی وبی احترامی میکنه😑😑😑فقط میخواداذیت کنه

نه زندگی خواهرشوهر به عروس ربط داره نه عروس به خواهر شوهر میبینی تا میفهمن داداششون تو خونه دعوا کرده سریع زنگ میزنن یاد بدن دیدم که میگم خواهرشوهر خوب ادم داشته باشه دنیاس باهم رفیق باشن 

ما هم نرفتیم ولی زن داداشم هنوز بعد ۵ سال خودش رو پیدا نکرده ظاهرا خخ

اگر شما بدون هیچ دلیل و اختلافی هنوز به خانه برادرتون بعد 5 سال دعوت نشدین..مطمئن باشید اینجا مقصر اصلی برادر شما است.هر کسی خودش باید در درجه اول به فکر خانوادش باشه و احترام بذاره. 

بیچاره ما خواهر شوهرا چه دل پردردی داریم بدبختی اینه نمیتونیمم حرف بزنیم مجبوریم سکوت کنیم بخاطر برادرا سختیش اونجاست که خواهرم نداشته باشی و تنها باشی 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
داداش که ندارم  ولی زندایی دارم که نگمممم براااات  هر سه تاشون از شخصیت های منفور زندگیم ...

من ۸ تاشو دارم😂

دقیقا عین حسو تورو دارم بهشون

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
خب چون وظیفه اش نیست 

آخه همونی که میگی وظیفش نیست به مادرشوهر به چشم ی کلفت نگاه میکنه ک هر کاری براش میکنه فکر میکنه وظیفشه این چیزا متقابله وقتی ی عروس محبت میبینه بی چشم و رویی خودشه ک نخواد تو کار کردن یا هر چیز دیگه ای جبران کنه

اگر شما بدون هیچ دلیل و اختلافی هنوز به خانه برادرتون بعد 5 سال دعوت نشدین..مطمئن باشید اینجا مقصر ا ...

این حرفت رو قبول دارم یبار تو این یکسال مارو دعوت کرد شبش برادرمو تا حد مرگ زده بود همه چیرو شکسته بود ماهم از هیچی خبر نداشتیم بخاطر برادرم که اعصابش خورد نشه ماهم راضیم نریم و نیاد

2706