2726
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4336 بازدید | 198 پست
عزیزم همه اینجوری نیستن که بعضیا از روز اولی که وارد یه خانواده میشن یه گارد خاصی میگیرن مثل عروس ما ...

میدونم خرف شمام درسته عین جاری خودم از وقتی من اومدم نبردها با من کرد الآنم با خانواده شوهرم قطع ارتباط کرده

اً

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ک عمرا حرفی بزنیم یا بحث کنیم چکارشون داریم...کاش حداقل با داداشم رفتارش خوب بود انقققققد ک رو مخ ...

ما توی خانواده مون رابطه زن و شوهر ها یه جوریه که اگر کسی با خانمش یا شوهرش بد برخورد کنه همه واکنش شدید نشون میدن اینه که کسی جرات نمیکنه حرمت رابطه شو جلوی جمع بشکنه و با همسر یا شوهرش تندی کنه واسه همین ما فرض رو بر این گذاشتیم که با هم خوبن مگه اینکه خلافش ثابت بشه

کاش حداقل نمیدونستید با داداشت خوب نیست اینجوری ذهن آدم همیشه مشغول میشه

من خودم هیچ وقت زن داداش دار نمیشم. ولی زن داداش هستم. همیشه حرمت خواهر شوهرامو داشتم حتی اگه ازشون ...

دستت دردنکنه.خدا عوض همه خوبی هاا صدبرابرش بهت بده

منکه سپردم زن برادرارو به خداا همین

خدایااااا شکرت...
2728
عید دعوتمون کرد،بعد گفت چون تازه از مسافرت برگشتم و خسته هستم نمیخواستم فعلا دعوتتون کنم ولی ب اصرار ...

واییی.درگیره با خودش.اگه دعوت نمیکرد هم احترام شوهرشو وشما رو حفظ میکرد هم خودشو اینقدر بی ارزش نمیکرد.بگو بابا چه دعوتیه وقتی میخوای بزنی همه رو بترکونی.یا تو که دعوت کردی دیگه زدن این حرفا چیه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
ولی داداش من خودش خوبه..بقولت رو داده بهش

من خودمم زنم پس من چرا ب شوهرم نمیگم نریم خونتون بخدا هروقتم میریم میگم شام نمون خسته اس مامانت.مشکل داداشان بخدا من نمیگم بد بشه با زنش اما کار درستو انجام بده،بخدا چهار روز اومد خونم موند اصلا نذاشتم دست ب کاری بزنه رفت مریضیش عود کرد رفت ک رفففت

چقد آدم دلش میشکنه

فردای عروسی زنگ زد به خواهرم شاباشم کم شده چون تو مردا دسته شوهرم بود تو زنا دست خالم اخرم به من تحویل دادن.خیلی دلمو شکستن.سر عقدش مادر ندارم پنج ماه بود فوت کرده بود مادرش که دختر خاله مادرم باشه نزاشت من قند بسابم گفت با زبونه بی زبونی یعنی دوبخته ا😢😢

عزیزم‌ همه زنداداشا هم بد نیستن بخدا من خیلیخوب بودم دیدم احتراممو نگه نمیدارن خشک شدم بعضی وقتا از ...

شماخوب بودی عزیزم داداش من ۱۷ سال ازدواج کرده یعنی هرچی حرف توخونه ی مابودزن داداشم به همه خبرمیداد دورغ وخبرچینی  دوبه هم زنی یعنی کاری کردکه یکی ازاشناها اومدازماحلالیت طلبیدگفت این خانوم انقدربدگفته بودفکرمیکردیم شماچقدربدهستید۱۷ سال ازدواج کرده بهترین امکانات وداره هیچ وقت تشکرکردن وبلد نیست برادرم همه چیزدراختیارش قرارداده ولی به دورغ هرجانشسته میگه پدرم همه چیزبرام میگیره  

زن داداشش  ما علنا هممونو تيغ ميزدو تيكه بارونمون ميكرد اما اصلا به دل نگرفتيم اينقدر خودش گند زدو كسي به روش نياورد الان اصلا نميدونيم كجاس چكار ميكنه محو شده واقعا دغدغمون نبود فقط مهمه خوشبخت باشه با داداشم ماها حاشيه ايم

ببین عروس و زن داداش حتی اون ور دنیا هم این چیزا رو دارن بی خیال بهش فکر نکن

ده ساله برادرم ازدواج کرده میتونم قسم بخورم تا الان یه حرف زشت بهم نزدیم و تنهای جایی نرفتیم همه جا باهمیم همه جااااااا بیشتر از شوهرم اون ب من زنگ میزنه میرم خونشون ساعت پنج میام خونه ساعت ۷ پی ام بازی میکنیم تااا  شوهرامون بیاد بیشتر شبیه دوستیم 

میدونم خرف شمام درسته عین جاری خودم از وقتی من اومدم نبردها با من کرد الآنم با خانواده شوهرم قطع ارت ...

منم از هیچ کدوم شانس نیاوردم این از زن داداشم اینم از خانواده شوهرم همشون از وقتی من اومدم باهام مثل دشمن برخورد کردن اول اونقد دوسشون داشتم که خدا میدونه اونقر حسودی کردن واذیتم کردن که دیگه ازشون بدم میاد 

اره خواهر سلیطه ایه که دومی نداره

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
به چه چیزایی فک میکنیا جای ما باشی چیکار میکنی ما فقط از خدامونه باهم خوش باشن اصلا با خانواده خودش ...

منم بخدا برام مهم نیس ولی خودش چطور دل داره بقیه دل ندارن..من شاید بیس روزی یه بار فرصت کنم برم خونه بابام اونام طبقه بالان من اصن کاری ندارم پامم تو خونش نمیزارم

2706