2726
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4336 بازدید | 198 پست
نمیدونم والا من امروز پریدم به زن داییم انقدر حال داد🤣🤣🤣 زنیکه پفیوز 😁😁

زندایی به شما چه ربطی داره که بهش میپری 

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم زنداداشم یوقتایی حوصله ی شوهرمو ندارم چه برسه به خانوادش مخصوصا وقتی بحثمون میشه! 😕

نه اینکه بدم بیادا فقط اون لحظه حوصله ی هیچ بنی بشری رو ندارم چه خانواده ی خودم چه شوهرم😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
یازده ساله که مدام دارم میبینم رفتار زشتشو عادت کردم 

من خیلی غصم میشه مخصوصا اینکه رفتارش با مامان بابامم خیلی بی تفاوت و بی اهمیته نه کمکی نه دلسوزی هیچچچچی

عید دعوتمون کرد،بعد گفت چون تازه از مسافرت برگشتم و خسته هستم نمیخواستم فعلا دعوتتون کنم ولی ب اصرار برادرت مجبور شدم.

بعد تو همون مهمونی وقتی داداش کوچیکم  آخر شب اومد وقتی بهش گفتن شیرینی بیار،گفت بزار اونم بیارم تموم بشه خیالتون راحت بشه...

چی بگم خواهر؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
عمرن برم خونش مگه ناچار بشم واسه کادو  دادن برم اونم عمری  یه بار ان شالا همون بی تفاوتی ...

آی گفففتی من از زنش ناراحت نمیشم از داداشم ناراحتم.داداش من ب زنش رو داده ک اون هرررکاری میخاد نیکنه هر بی احترامی ک فکرشو کتی بخدا ی ماهه رفتار داداشم رو مخمه بس ازش دلگیرم

عمرن برم خونش مگه ناچار بشم واسه کادو  دادن برم اونم عمری  یه بار ان شالا همون بی تفاوتی ...

عزیزم دردتو میفهمم داداش منم اینجوریه انگار وجود ندارم زنشم چی بگم بد نیست ها ولی بعضی موقع یه کارایی میکنه ادم داغ میکنه

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706