2733
2734
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

4336 بازدید | 198 پست

دوستان تا حالا شده رفتاری از زنداداشتون ببینین ک دلخور بشین...من ک زیااااد کلا حس میکنم دوس نداره برم اونجا خیلی رفتارش تغییر میکنه دمدمی مزاجه انگار

ما هنوز نیومده داره کولاک میکنه لامصب 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عروس و زن داداش حتی اون ور دنیا هم این چیزا رو دارن

بی خیال

بهش فکر نکن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

اومده بود تهران

استورى ميزاشته ، من و شوهرمو كلوز فرند كرده

بوده كه نبينيم اومده تهران و به ما سر نزده

قافل ازينكه مامانم استورى هارو ميديده و به من خبر داده

موندم چجورى لهش كنم

2738

زنداداشا عشقن خانومن نفسن هخخ من ک ندارم ولی خودم زنداداش ۹تا قلچماقم بنام خواهرشوهر

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

به نظرم طبیعیه بالاخره بین دو تا آدم زنده یه اختلاف نظر هایی میتونه به وجود بیاد که یکی حق داره یکی نه

ولی مشکل اینجاست بهتره که یه خواهرشوهر گذشت و صبوری بیشتری به خرج بده و بعضی چیزا رو زیر سیبیلی رد کنه صرفا بخاطر آرامش زندگی برادرش

فقط اینجاش آدمو اذیت میکنه که مجبوری دندون سر جیگر بذاری

2706