1608
1605
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 198 پست
ده ساله برادرم ازدواج کرده میتونم قسم بخورم تا الان یه حرف زشت بهم نزدیم و تنهای جایی نرفتیم همه جا ...

قطعا ازت رنجیده ! و شما هم

ولی هر دو سخت نمیگیرین 

احترام میذارین

همو درک میکنید 

گذشت دارید

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
منم بخدا برام مهم نیس ولی خودش چطور دل داره بقیه دل ندارن..من شاید بیس روزی یه بار فرصت کنم برم خونه ...

مام شرایطمون درست مثل شماس اونا طبقه بالان باور کن همه کاراشونو مامانم میکنه بازم باهاش بده منم برم هی داداشمو پرمیکنه نیومد بهم سربزنه وقتیم با روی خوش میرم خونش که سربزنم بهم بی محلی وبی احترامی میکنه😑😑😑فقط میخواداذیت کنه

منم از هیچ کدوم شانس نیاوردم این از زن داداشم اینم از خانواده شوهرم همشون از وقتی من اومدم باهام مثل ...

حتما یقیناا ازشون خیلی بالاتری

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

نه زندگی خواهرشوهر به عروس ربط داره نه عروس به خواهر شوهر میبینی تا میفهمن داداششون تو خونه دعوا کرده سریع زنگ میزنن یاد بدن دیدم که میگم خواهرشوهر خوب ادم داشته باشه دنیاس باهم رفیق باشن 

ما هم نرفتیم ولی زن داداشم هنوز بعد ۵ سال خودش رو پیدا نکرده ظاهرا خخ

اگر شما بدون هیچ دلیل و اختلافی هنوز به خانه برادرتون بعد 5 سال دعوت نشدین..مطمئن باشید اینجا مقصر اصلی برادر شما است.هر کسی خودش باید در درجه اول به فکر خانوادش باشه و احترام بذاره. 

1522

بیچاره ما خواهر شوهرا چه دل پردردی داریم بدبختی اینه نمیتونیمم حرف بزنیم مجبوریم سکوت کنیم بخاطر برادرا سختیش اونجاست که خواهرم نداشته باشی و تنها باشی 

چالش رژیم کالری شمار   وزن شروع 70😬   وزن هدف 60   ایندفه دیگه من میتونم💪💪
هیچوقت اینطور نیس..من کسایی رو دیدم ک هیچوقت دخالتی تو زندگی بچهاشون ندارن ولی عروساشون.....این برمی ...

البت اینم قبول دارم به لطف جاری عزیزم که چنان قطع ارتباط کرده که نگووو

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
داداش که ندارم  ولی زندایی دارم که نگمممم براااات  هر سه تاشون از شخصیت های منفور زندگیم ...

من ۸ تاشو دارم😂

دقیقا عین حسو تورو دارم بهشون

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
خب چون وظیفه اش نیست 

آخه همونی که میگی وظیفش نیست به مادرشوهر به چشم ی کلفت نگاه میکنه ک هر کاری براش میکنه فکر میکنه وظیفشه این چیزا متقابله وقتی ی عروس محبت میبینه بی چشم و رویی خودشه ک نخواد تو کار کردن یا هر چیز دیگه ای جبران کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومای مهربون لطفا برا تو راهیم دعا کنید به موقع و سالم به دنیا بیاد طاقت از دست دادن این یکی رو دیگه ندارم🙏
اگر شما بدون هیچ دلیل و اختلافی هنوز به خانه برادرتون بعد 5 سال دعوت نشدین..مطمئن باشید اینجا مقصر ا ...

این حرفت رو قبول دارم یبار تو این یکسال مارو دعوت کرد شبش برادرمو تا حد مرگ زده بود همه چیرو شکسته بود ماهم از هیچی خبر نداشتیم بخاطر برادرم که اعصابش خورد نشه ماهم راضیم نریم و نیاد

8
حتما یقیناا ازشون خیلی بالاتری

باور کن من خیلی خاکیم خودمو از هیشکی بالا نمیبینم ولی نمیدونم چرا هرجا میرم انگار خارم تو چشمشون حتی فامیلای خودمم زن عموهام وبقیه یه ذره خوشی منو که میبینن میرن توهم 😔انگار من چی کارشون کردم حتی به کسی چیزیم نمیگم که بگم فلان حرفو بهش زدم برا همین شوهرمم همیشه میگه هیشکی چشم دیدنتو نداره اخه فامیلای خودش مثل عمه هاش اینام منومیبینن انگار باباشونو کشتم واقعا نمیدونم چرا😕😕😕

شماخوب بودی عزیزم داداش من ۱۷ سال ازدواج کرده یعنی هرچی حرف توخونه ی مابودزن داداشم به همه خبرمیداد ...

اوهههه عجب ادمایی هستن  من اگ اینطور میکردم اعدامم میکردن بخدا 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر عزیزم  🤗😘مامان ایلیا و آیلا
باور کن من خیلی خاکیم خودمو از هیشکی بالا نمیبینم ولی نمیدونم چرا هرجا میرم انگار خارم تو چشمشون حتی ...

عینه منی هر چی با خانواده شوهرم خوب رفتار میکنم و خاکی خودشون رو فصله میدن ازم نمیدونم چرا

1601
ده ساله برادرم ازدواج کرده میتونم قسم بخورم تا الان یه حرف زشت بهم نزدیم و تنهای جایی نرفتیم همه جا ...

عزیزم خوشبخت بشید.نکته ی مهمش اینه که هر دو طرف خوبید

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
عینه منی هر چی با خانواده شوهرم خوب رفتار میکنم و خاکی خودشون رو فصله میدن ازم نمیدونم چرا

کاش اینام فقط فاصله میگرفتن ازم باور کن هرچی باهاشون خوب بودم برعکس با حرفا ونیش وکنایه هاشون اذیتم میکردن وسعی میکردن تو زندگیم دعوا بندازن الان سعی میکنم دیگه زیاد باهاشون رفت وآمد نکنم به خاطر زندگی خودم

1523