2737
2734
عنوان

دلم از حرفش شکست

198 بازدید | 19 پست

چند وقت پیش دیدم اتاق خواب خونمون نم زده چند روز پیشم دیدم تو هال موریانه زده به شوهرم گفتم باید خونه رو عوض کنیم ولی هیچکاری نمیکنه نه میره دنبال وام نه دنبال خونه الان بهش گفتم رفتی دنبال وام بهم میگه بسه خسته ام کردی میدونی چرا۷صبح میرم سرکار شب دیر وقت میام بخاطر این حرفات خب مگه من دروغ میگم وظیفه اونه بقدری بااین حرفش دلم شکست یادم میوفته بغض خفه ام میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اخه ما مستاجریم صاحبخونه مونم عین حیالش نمیاد

خوب ديگه خونه خودتونم نيس همون پول تعميرم بزار رو رهن خونت بيشتر شه ك سال بعد يه خونه بهتر بتونى بگيرى. سخت نگير عزيزم خدا بزرگه

2738
 خوب ديگه خونه خودتونم نيس همون پول تعميرم بزار رو رهن خونت بيشتر شه ك سال بعد يه خونه بهتر بتو ...

من تحمل میکنم ولی حرفش بدجوری حالمو بد کرد پس نقش من تو زندگیش چیه

مردا همشون همينن مغرور و حرف حرف خودشونه

بخدا نميدونى ك شوهر من چيه بايد با سياست با حرفات آرومش كنى. اونام گناه داره تو أين گرونى و شرايط بد اقتصادى خيلي تو فشارن

حق دارید. از طرفی زنا نیاز به همدلی و درک شدن دارن. از طرفی هم مردای این زمونه از بس زیر فشارن با شرایط بد اقتصادی کم میارن. البته بعضیا کلا قشنگ حرف زدن و که دل نشکنه بلد نیستن.

2706